Ремонт, нарізка та копіювання автомобільних ключів.

Однією з найбільш затребуваних послуг в магазині ЛоксМайстер по вулиці Шевченка,52  є послуги пов’язані з автомобільними ключами та ключами для мотоциклів.

Власник Range Rover звернувся до нас з потребою дублювання ключа, оскільки оригінальний ключ був сильно зношений та кнопки центрального замка працювали через раз. Клієнт прийшов зі своєю заготовкою, та  вже з скопійованим іммобілайзером. Майстер магазину оперативно та точно нарізав лезо ключа. Клієнт поїхав задоволений.

Водій мотоциклу Yamaha приїхав до нашого магазину, за порадою іншої майстерні з виготовлення ключів. Вони сказали, що тільки в нашому центрі копіювання ключів можливо виготовити ключ до його мотоциклу. І справді, серед великої кількості заготовок ключів, майстер знайшов потрібний бланк ключа та за 10 хвилин виготовив дублікат ключа. Неохолонувший двигун мотоцикла було заведено новим ключем.

Також на днях нашим клієнтом став далекобійник з цікавим запитом зробити дублікат ключа від вантажного автомобіля Daf не копіюючи чіп. Це йому потрібно для того, щоб даний ключ відчиняв лише двері автомобіля. Оскільки в нашому магазині присутні не тільки заготовки під чіпові ключі, а й під механічні, то запит був задоволений. Радісною новиною для власника Daf стало те , що механічний ключ значно дешевший за чіпований.

Фахівці магазину ЛоксМайстер Буковина намагаються задовільнити потреби кожного клієнта. Високоточні європейські станки дають змогу виготовити якісні копії ключів, а досвідчені майстри, навіть при ексклюзивному запиті, знайдуть та замовлять відповідні бланки ключів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *