CLIQ Go від IKON, розумний циліндр вже у продажу.

Доброго  дня.

Ми довго чекали і це відбулося, у львівському Локсмайстер центрі уже присутній новітній, зручний і абсолютно безпечний циліндр IKON із розумною технологією CLIQ Go.  Циліндри Клік це нове слово-абсолютний аргумент, в боротьбі, за неприступність вашого дому перед зловмисниками. Його неможливо відкрити відмичкою, бо нема що вікривати  🙂 Дістатися відмичкою чи іншим інструментом до контрольних схем циліндра неможливо. Вони абсолютно закриті для доступу з будь-якої сторони. З іншого боку якщо злодій неможе відкрити циліндр він спробує зламати його, але корпус циліндра IKON CliQ Go виготовлений із загартованої сталі із вмонтованими титановими стержнями, а якщо добавити йому в пару броненакладку Disec або Mul-t-lock то це буде як вишенька на досконалий тортик.

При замовленні циліндра IKON вам необхідно вказати кількість потрібних ключів, адже кожен ключ програмуєтся сервісним центром індивідуально, для кожного циліндра, чи системи циліндрів якщо їх більше  ніж один. Після того як система виготовлена, власник реєструєтся в системі як адміністратор, та може надавати/скасовувати доступ чи змінювати графіки доступу для ключів. Тобто при втраті ключа більше не потрібно знімати циліндр та нести його для перекодування в сервіс центр Локсмайстер, достатньо просто скасувати доступ ключа. Якщо ж клієнт бажає придбати новий ключ, то йому необхідно звернутись в сервіс центр із паспортом циліндра/системи для виготовлення/привязування ключа до системи.

Циліндр памятає 50 останніх подій, звіт можна переглянути в клієнтському додатку.

Циліндр IKON є повністю автономним, та в ньому відсутні будь які елементи живлення, елементи живлення знаходятся в ключах, котрі в свою чергу є водонепроникними.

В свою чергу приватних користувачів, на системи із 1-5 циліндрів, ми рекомендуємо укомплектовувати ключами із технологією Bluetooth.

P.S. Ось такий хід  ̶к̶о̶н̶е̶м̶  IKONем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *