ROSTEX ASTRA – дверна фурнітура, що захищає

Як завжди кажуть фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, у питаннях безпеки головне – це розуміння необхідності ефективного захисту. Адже все інше, за умови звернення в правильне місце, можна легко вирішити. Саме так сталося з черговою нашою клієнткою, яка звернулась до нас в локсмайстер-центр з проханням замінити ручку на вхідних дверях замість тієї, що вийшла з ладу.

І хоча клієнтка взагалі не розбиралася у технічних аспектах продуктів безпеки, після консультацій з нашими спеціалістами вона чудово зрозуміла, що безпека вхідних дверей починається саме з надійної та якісної захисної фурнітури, яка не лише повинна захищати циліндр замка, а й ефективно протидіяти спробам зламу.

Саме тому, за рекомендацією фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр», вона вирішила придбати сучасну ефективну захисну фурнітуру ASTRA R4 провідного європейського виробника продукції безпеки – чеської компанії ROSTEX.

Захисна фурнітура ROSTEX – взірцевий елемент комплексного захисту приміщення. Якість матеріалів, інноваційні конструктивні рішення, а також сучасний дизайн та кольорові рішення роблять ROSTEX позаконкурентним продуктом безпеки.

ROSTEX ASTRA має класичний та стриманий дизайн, що не лише підкреслює витонченість смаку та чудово пасує до будь якого інтер’єру, а й забезпечує першокласний захист.

Захисна фурнітура ROSTEX ASTRA відноситься до 3-го класу зламостійкості та призначена для металевих вхідних дверей безпеки, а також дерев’яних дверей.

ROSTEX ASTRA  має плату, що захищає корпус замка та загартований протектор циліндра із захистом від висверд­лювання. Отже ефективні захисні властвості доповнюються сучасним дизайнерським оформленням, що створює дійсно універсальний продукт, який чудово пасує до інтер’єра  практично  будь-якого помешкання.

Отже, після узгодження з клієнткою, захисна фурнітура була успішно встановлена. Клієнтка подякувала нашим фахівцям за бездоганно виконану роботу, особливо відзначивши високий професіоналізм та оперативність роботи фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр».

А у разі необхідності наші фахівці завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо, щоб придбана продукція безпеки бездоганно працювала багато років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *