Решітки для вікон та дверей в ЛоксМайстр Академмістечко

решітки сталеві
Магазин ЛоксМайстер Академмістечко спільно з партнером компанією ShikMETAL розпочали співпрацю по укріпленню України.
Виробник  ShikMETAL є лідером по виробництву сталевих розсувних захисних систем на двері, вікна, вітрини, гаражі, ліфти. Унікальність виробу полягає в тому, що він на 100% з металу, а надійність підтверджена двадцятирічним досвідом з 1992 року
.

шикметал
Сталевий захисний механізм ShikMETAL з високосекретними циліндрами Mul-T-Lock (Ізраїль), Abloy (Фінляндія), Vaсhette (Франція), Kaba (Австрія) зібраний під систему Майстер Ключ, у парі з централізованою охоронною сигналізацією є основною і невід’ємною складовою загальної системи безпеки будь-якого об’єкта.
 На кожну одиницю захисної продукції ShikMETAL видається ТЕХНІЧНИЙ ПАСПОРТ з описом та інструкцією по експлуатації, а також ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН відповідно з Держстандартом, де зазначено: індивідуальний серійний номер, розмір і комплектація, колір, дата монтажу сталевих захисних розсувних грат ShikMETAL, стоять відповідні печатки і підписи. Гарантійний строк становить п’ять років.
Магазин ЛоксМайстер Академмістечко запрошує всіх, хто цінує свій спокій, та хоче бути впевненим у безпеці свого майна, завітати до нас та придбати дійсно надійний елемент захисту від  ShikMETAL.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *