Рік новий, а виклики такі самі.

Очікування початку Нового Року – традиційно сповнені гарних побажань, сміливих сподівань та очікування змін на краще. Проте життя триває, все йде своїм ладом, цифри на календарі змінилися, а от запити клієнтів лишилися здебільшого традиційними. Однією з найчастіше затребуваних послуг локсмастра є сервісне обслуговування замків, а саме зміна кодової комбінації ключа в разі потреби. Саме з таким запитом звернувся до на пан Олег, власник чудових апартаментів із гарним краєвидом. Після того, як в оселі певний час мешкали сторонні люди, що винаймали те житло, він закономірно задався питанням – потрібно підстрахуватися й замінити сердцевини замків, щоб до них були ключі лише у власника, мало там що.
Нащастя, двері у Олега були обладнані замками відомого італійського бренду в комплекті із броненакладками Дісек то циліднрами Аблой Протек2. Нащастя, тому що, по-перше, це дуже гарна та надійна комбінація замковоії продукції, а по-друге, тому що сердцевини Аблой протек 2 повністю забезпечені сервісним обслуговуванням завдяки кваліфікації фахівців Дніпровського ЛоксМайстра тп обладнаній майстерні.
Після зясування усіх подробиць, представник осередку безпеки Дніпровський ЛоксМайстер виїхав до замовника і на місці протягом помірного часу виконав заміну кодової комбінації в циліндрових механізмах. Відтак, власник майна убезпечений від того, що старі ключі будуть використані проти нього непевними людьми. Натомість, Олегові вдалося чимало заощадити, оскільки купівля двох нових цилиндрів Аблой Протек 2 могла влетіти в копієчку, а от перекодування потребувало значно помірніших фінансових витрат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *