з PLANET – забудьте про пороги на підлозі !

Останнім часом безпорогові двері все більше й більше набирають популярності. Мова йде про двері, в яких немає нижнього порогу та завдяки чому підлога в приміщенні повністю рівна і позбавлена ​​будь-яких виступів.
Але по при масу плюсів ці двері мають один суттєвий недолік, залишається щілина між підлогою і полотном дверей. Через цю щілину в приміщення можуть потрапляти сторонні звуки, холодне або навпаки гаряче повітря та неприємні запахи…

Постає питання – як же це виправити?

Рішення є… Повністю позбавитися цих недоліків можна якщо на двері встановлені активні (висувні) пороги або як їх ще називають активні ущільнювачі.

Висувний поріг – це ущільнювач, що встановлюється внизу дверного полотна і служить для закривання щілини між дверима та підлогою. По суті це “розумний поріг”, який при відкритому положенні дверей знаходиться всередині полотна, а при його зачиненні випадає вниз, перекриваючи щілину.

Використання таких порогів має ряд переваг:

  • Не створює перешкод при пересуванні в приміщенні. Це особливо актуально для людей з обмеженими можливостями на інвалідних візках чи в закладах з високою прохідністю людей.
  • Покращує шумоізоляцію в приміщенні.
  • Забезпечує відсутність протягів з-під дверей та проникнення комах.
  • Перешкоджає поширенню запахів (наприклад з кухні) та світла.
  • Зберігає тепло чи прохолоду в кімнаті.
  • Забезпечує вогнестійкість (окремі моделі).

Відштовхуватись при виборі потрібно насамперед від матеріалу та типу дверей. Також треба знати їхню ширину і висоту щілини між ними і підлогою. Слід розуміти які додаткові функції Вам потрібні. До прикладу деякі моделі висувних порогів можуть опускатись не одразу, а через деякий час, чи опускатись поступово або нерівномірно. Крім того, є пороги для приміщень з високими вимогами до протипожежного захисту. До того ж по типу монтажу вони подідяються на врізні (врізаються безпосередньо в дверне полотно і у відчиненому стані їх не видно) та накладні (монтуються на двері ззовні).

Асортимент магазину «ЛоксМайстер на Подолі» поповнився лінійкою висувних порогів PLANET.  Це високоякісний ущільнювач дверей, який виготовляється в Швейцарії. Вони розраховані на встановлення врізним монтажем в дерев’яні двері шириною від 835 до 960 мм в приміщеннях з рівною поверхнею підлоги. За потреби може використовуватись і на металевих, пластикових, а також двостулкових дверних полотнах.

Слід додати, що при зачинених дверях поріг PLANET не пропускає світло, протяг, комах та має відмінну звукоізоляцію. При закриванні дверного полотна опускається до 22 мм тихо та рівномірно з автоматичною компенсацією ухилу підлоги. Висота підйому регулюється досить просто. В комплекті постачається кріплення на розсувні двері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *