РОЗПРОДАЖ ДВЕРЕЙ RB-DOORS!!!

Якщо Ви давно мріяли облаштувати своє житло надійними протиударними та довговічними дверима, тоді поспішіть до нашого магазину.  Сталеві протиударні вхідні двері  від ізраїльського виробника RAV BARIACH на РОЗПРОДАЖІ.  Особливістю дверей є те, що вони виготовляються з гальванізованої сталі, тому стійкі до атмосферного впливу і не піддаються корозії (результат дії конденсату, який утворюється в наслідок перепаду температур). В той час як більшість дверей, зроблених з чорного металу, до корозії не стійкі.

Крім того конструкція дверей посиленим п’ятьма ребрами жорстокості, замком 4-направленого замикання та додатковим нижнім механізмом М12 Gladiator.

Розпродаж дверей пов’язаний з метою звільнення місця у демзалі в зв’язку з надходженням нових моделей. Ми не стоїмо на місці і постійно оновлюємо свій асортимент новими ідеями.  Двері RB-Doors як і раніше залишаються актуальними і стильними, привертають увагу покупців тому що надійні, довговічні, красиві і якісні.

Вартість дверей з комплектацією що становили близько 50 000 грн, наразі коштують нижче собівартості та мають ціну 15 000 грн!

Звертайтесь за вашим місцем знаходження.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *