ЦИЛІНДРИ БУДЬ-ЯКИХ РОЗМІРІВ ТА СИМЕТРІЙ !

Останнім часом трапилося декілька випадків, коли для наших клієнтів було повною несподіванкою те, що зараз у багатьох магазинах-сервісних центрах циліндри МUL-T-LOCK збираються під розмір замовника при їх купівлі. Тому хочемо детальніше розглянути нову технологію від МUL-T-LOCK.

Провідний виробник замкових виробів MUL-T-LOCK поряд зі стандартними циліндрами, все більше підтримує виробництво циліндрів модульного формату – Modular. Тому що це має досить суттєві переваги. Адже тепер є можливість оперативно і легко зібрати на місці потрібний циліндр під потреби клієнта – необхідної довжини і симетрії. В умовах сервісного центру фахівцям це зробити досить легко, важливо мати Комплект Modular.

Такий формат до вподоби не тільки продавцю, адже тепер не треба тримати досить великий запас різних по розміру та симетріям циліндрів, а зосередитися на кожному покупцеві пропонуючи саме те що йому потрібно і в належній кількості.

Для клієнта такий підхід також буде вигідним. Дуже часто трапляються випадки коли є потреба зміни замків, наприклад двері треба облицювати зовнішнім декором, а тому маємо випадок коли при зміні товщини дверей потрібно міняти й замки. Або ж у клієнта є намір переставити циліндр на інші двері, з іншими параметрами, а це треба обов’язково враховувати. Чи є необхідність встановити захисні елементи фурнітури, щоб збільшити рівень безпеки.

Зараз у вище наведених випадках вже не потрібно купувати новий циліндр, потрібно лише звернутися до сервісного центру MUL-T-LOCK  та змінити парламенти вашого циліндру на потрібні (Увага все це стосується тільки циліндрів зібраних з використанням модульного формату).

Чекаємо на  ваші замовлення! У нас тепер є змога збирати циліндри будь-яких розмірів і симетрій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *