Розсувні ґрати ShikMetal® на захисті львівського Гарнізонного храму Петра і Павла

У наш час питання безпеки майна набувають все більшої ваги. Більш ретельно про безпеку почали дбати і підприємства, і приватні споживачі. Не дивно, що у зоні ризику опинились навіть храми. І сьогодні ми розкажемо про величну та надзвичайно гарну барокову пам’ятку у Львові, збудовану італійським зодчим Джакомо Бріано.
 
Фахівцям нашого львівського магазину «Галицький ЛоксМайстер» нещодавно довелось долучитись до однієї з найбільших культових споруд Львова – Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла або більш знаного, як костел Єзуїтів. Представники Храму звернулись до наших локсмайстрів з проханням організувати захист вікна у новому адміністративному приміщенні церкви. За вікном знаходиться прибудова, а значить існує ризик спроб несанкціонованого проникнення зловмисників до приміщення через дах сусідньої будівлі.
 
Храм святих апостолів Петра і Павла
 
Спеціалісти магазину «Галицький ЛоксМайстер» запропонували захистити цю цікаву для злодіїв «точку проходу» розсувними сталевими ґратами ShikMetal® (Шикметал) від українського виробника. Головна перевага даного виробу полягає у тому, що розсувні ґрати ShikMetal® можна легко відкривати та зачиняти у будь-який час. А отже, розсувні ґрати не стануть перешкодою у разі виникнення надзвичайних ситуацій та не перешкоджатимуть евакуації. А обладнавши решітки на вікнах високосекретними циліндрами MUL-T-LOCK® (Мультилок) або ABLOY® (Аблой), ключі до яких захищені від несанкціонованого дублювання, можна отримати захист не гірше, аніж у сховищі банку!
 
Сталеві ґрати ShikMetal® (Шикметал) для  храму святих апостолів Петра і Павла
 
Пам’ятайте, якісний професійний монтаж продукції безпеки – це запорука довговічності служби встановлених розсувних ґрат, вхідних дверей чи нових замків. Звертайтесь за допомогою лише до професіоналів!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *