Розсувні захисні решітки – надійна безпека для дому

Захист будинку – справа серйозна. І підходити до її вирішення варто комплексно. Адже ефективного захисту вимагають не лише вхідні двері, а і усі наявні у будинку конструктивні отвори, насамперед вікна.

Чи не єдиний шлях її ефективного вирішення – встановлення захисних розсувних сталевих решіток, що унеможливлюють несанкціоноване проникнення через наявні віконні, дверні прорізи, та сприяють підвищенню рівня безпеки будівель.

На думку фахівців мережі магазинів «ЛоксМайстер», розсувні захисні  решітки – це один з найкращих методів уберегти свій будинок від пограбування. 

І це добре зрозумів один з клієнтів магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ). Все почалось з того, що він звернувся в магазин з метою придбання навісних замків. Але після ознайомлення з виставковим стендом з розсувними сталевими решітками від компанії ShikMETAL прийняв рішення встановити їх у власному будинку. 

Розробка української компанії ShikMETAL – це досвід понад двох десятків років виробництва захисних розсувних ґрат в Україні, в основі якого закладені відроджені ідеї виготовлення розсувних ґрат минулого, що з’явилися в Австрії на початку ХХ ст. В основі конструкції виробу знаходиться сучасна технологія-нащадок давнього безрамкового австрійського механізму.   

Основні переваги решіток ShikMETAL (ШикМетал):
 Високоякісні матеріали та комплектуючі, що використовуються для виготовлення решіток;
 Оптимальне співвідношення ціна/якість;
Захищеність від підробки завдяки наявності серійного номеру на кожному виробі;
 Компактність та зручність експлуатації;
 Відповідність вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки;
 Розробка та виготовлення – Україна.
 

Розсувні захисні грати (решітки) від  компанії ShikMETAL – безпечне та надійне рішення з захисту будинку, адже решітки фактично відіграють роль основної перешкоди для зловмисників. Поєднання сучасних технологій безпеки і комфорту, а також традиційних рішень забезпечують якісно новий рівень цього засобу захисту будівель. 

Індивідуальне виготовлення під вимоги кожного об’єкта, встановлення всередині приміщень навіть після вже зробленого ремонту, практичність (адже решітки не тільки розсуваються, а ще й повертаються в прорізі на будь-який кут і бік, не забираючи простір та світло у кімнаті), гама кольорів на будь-який смак – додаткові аргументи на користь вибору решіток ShikMETAL.  

І найголовніше: фахівцями магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» вперше було здійснено монтаж на мансардні вікна! Таким чином, вдалося повністю закрити усі отвори у будинку. І забезпечити безпеку та впевненість у захисті для господаря. 

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.

 

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!

Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *