Розумне рішення для високих технологій

Нещодавно компанія «Hi-Tech House» придбала у столичному магазині ЛоксМайстер® дотягувач RYOBI® (ріобі). Зазначена компанія працює в сфері автоматизації процесів приватної та промислової нерухомості (системи «Розумний дім» та «Інтелектуальна будівля»). Дотягувач RYOBI® фірма «Hi-Tech House» придбала якраз для потреб одного з клієнтів. Крім того, що дотягувач RYOBI® керуватиме зачиненням дверей, він ще слугуватиме новим господарям як елемент, який допоможе зекономити електроенергію, оскільки постійно зачинені двері не дають втрачати холодне повітря влітку і тепле – взимку.

Ми раді з того, що число наших клієнтів невпинно зростає і поповнюється все новими і новими компаніями. В свою чергу ми робимо усе можливе, аби наші споживачі були задоволені якісним сервісом та широким асортиментом продукції. Так, придбаний «Hi-Tech House» дотягувач RYOBI® є продуктом заснованої у 1943 році японської компанії, яка відома у всьому світі своїми високотехнологічними розробками, в числі яких – дотягувачі для дверей.

Наразі обговорюються можливі шляхи нашої співпраці з компанією «Hi-Tech House». Сподіваємось, що з широкого асортименту продукції, представленої у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®, компанія «Hi-Tech House» зможе вибрати все необхідне!

доводчик RYOBY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *