Зіркам – зіркова безпека

Талановиті люди талановиті в усьому. Особливо коли мова йде про творчість. Так, відомий як учасник гурту «Океан Ельзи» Павло Гудімов, є арт-директором архітектурної майстерні «Я дизайн».

У майстерні Гудімов і його колеги займаються проектуванням, дизайном та декоруванням квартир, приватних будинків, офісів, магазинів, студій, ресторанів, готелів та ландшафтів, дизайном мистецьких та торгових експозицій. У своїх роботах спеціалісти «Я дизайн» використовують найкращі матеріали, в тому числі – і найякіснішу продукцію безпеки.

Саме тому з 2007 року в магазині ЛоксМайстер® на Подолі Павло – постійний клієнт. Серед покупок відомого музиканта й дизайнера – декілька сейфів J. SH, замки та ручки Abloy®( аблой), замки для вхідних дверей Mottura® (мотура) та інша продукція з асортименту. Неодноразово спеціалісти магазину ЛоксМайстер® на Подолі здійснювали монтаж придбаної музикантом продукції.

Ми вдячні кожному клієнтові, який приходить до мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®, аби проконсультуватися, познайомитися з асортиментом продукції та обрати потрібне. Ми хочемо, аби життя кожного з Вас було безпечнішим. Тому пропонуємо приєднатися до чисельної армії наших постійних клієнтів, які завітавши до нас одного разу, повертаються знову і знову!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *