Сервіс та додатковий ключ для CONSTRUCT

За телефонним дзвінком до нас звернувся клієнт який пригнав авто з Європи. В нього до нас було питання  з яким у нашому місті ніхто йому допомогти не міг. А саме протиугінний замок CONSTRUCT.

Коли автомобіль на Україну він замітив дивний замок збоку коробки передач. Купивши авто він не звернув увагу на нього . Але якщо він вже вмонтований то варто його було б використати – подумав він. Знайшовши підозріло похожий ключ, в багажнику, з надписом CONSTRUCT чоловік попробував провернути саму серцевину замка, але йому так і не вдалось.
Ми попросили що б авто-майстерня в якій він проводив сервіс авто, зняла частину замка з серцевиною, що б ми у магазині попробували вирішити проблему з цим замком.

Прибувши до нас з замком, ми виявили що в плугу серцевини був сторонній предмет. А саме маленька частинка металу схожої на частину відмички. Витянувши її ми з невеличкими зусильями провернули ключ. Це дало нам змогу розібрати серцевину, перебрати, почистити та зібрати. Також ми розшифрували “КОД” ключа та зробили додатковий ключ.

 

Ми завжди раді що допомагаєм нашим клієнтам.
Чекаємо вас у нас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *