Шафа С.200 якісно вирішує проблему зберігання архіву!

Часто в установах і організаціях зберігається величезна кількість важливої інформації: різноманітна документація, звіти, архіви на паперових носіях, про цінність якої співробітники замислюються лише тоді, коли вона втрачена чи пошкоджена. 

Щоб захиститися від подібної неприємної несподіванки, необхідно заздалегідь подбати про надійне зберігання архівів. В цьому сенсі застосування архівних шаф може стати ефективним рішенням, що не тільки забезпечить збереження цінних документів, а й попередить несанкціонований доступ до них.
 
В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент шаф та сейфів провідних виробників: J.SH (Ізраїль), Паритет-К (Україна). Тому коли до магазину «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці) звернулися представники Парку ім. Т. Шевченка з проблемою зберігання важливої документації, персонал магазину відреагував миттєво, запропонувавши архівну шафу для дому та офісу С.200 від компанії Паритет-К.
 
 
Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка розташований в центральній частині міста Чернівці і є улюбленим місцем відпочинку чернівчан і гостей міста. На території (понад 16 га) розміщено багато історичних пам’яток  та  архітектурних  ансамблів, які нагадують відвідувачам про наше історичне минуле і культурне надбання, створюючи чудові умови не лише для відпочинку, а й для духовного розвитку.
 
Шафа С.200 – найбільша шафа від компанії Паритет-К. Вона призначена для зберігання малих цінностей і попередження несанкціонованого доступу до них. 
Шафа відноситься до типу архівних шаф і може використовуватися для зберігання документів, тимчасового зберігання матеріальних цінностей, а при установці в банківське сховище – для зберігання брикетів грошових знаків і матеріальних цінностей. 
 
Завдяки великим габаритам (висота 1910 мм, ширина 1200 мм, глибина 400 мм.) та значному внутрішньому об’єму (812 л.), шафа C.200 має 4 повноцінні полички для папок стандартного розміру, що дозволяє зберігати значні обсяги архівних матеріалів, а вбудований замок надійно убереже наявне у шафі майно. 
 
Отже, з огляду на високі експлуатаційні характеристики запропонованої шафи, клієнти одразу прийняли рішення її придбати. Після оформлення покупки та її доставки, клієнти висловили величезну подяку за оперативний та кмітливий підбір необхідної продукції безпеки.
 
А фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» радять використовувати архівні шафи, адже вони дозволяють економити час та робочий простір співробітників, а також, завдяки наявності якісних систем замикання, створюють надійну перешкоду для доступу до них сторонніх осіб.
 
 
Для забезпечення безпроблемної експлуатації фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *