Мережа магазинів «ЛоксМайстер»: лише оригінальна продукція та європейський сервіс!

Мережа магазинів "ЛоксМайстер" продає та здійснює сервісне обслуговування виключно офіційно представленої в Україні сертифікованої продукції безпеки понад 20 провідних світових виробників, серед яких MUL-T-LOCK®, ABLOY®ROSTEX®, RYOBI®.  

Ми абсолютно впевнені в якості та надійності товарів безпеки, що представлені в мережі магазинів «ЛоксМайстер», тому випадки недовіри до оригінальності походження продукції наші спеціалісти сприймають зі скпептицизмом, адже купуючи у офіційного представника, в цьому точно можна не сумніватися.
 
Зокрема, нещодавно в магазин «Галицький ЛоксМайстер»  – провідний локсмайстер-центр м. Львова,  звернулась одна панянка, яка щойно  повернулась додому в Україну з Італії. Вона придбала квартиру у новобудові, і звісно, для підвищення  безпеки нового приміщення, вирішила зробити ремонт з заміною вхідних дверей. З цією метою, ще в Італії, заздалегідь були придбані два замка на вхідні двері MUL-T-LOCK ESETY® серії OMEGA і замок Mottura під DIN-циліндр, а також броненакладка DіSес
 
 
А от далі розпочалося найцікавіше. Виявилося, що MUL-T-LOCK ESETY® OMEGA був придбаний без торцевої планки. Але з’ясувалося це вже тоді, коли замок привезли в Україну, і знайомий майстер спробував встановити його в нові двері. Проте спроба виявилася невдалою через відсутність  планки. Отже, замок знову було відправлено назад в Італію до продавця, щоб той  продав до нього торцеву планку. 
 
 
Проте далі ситуація стала ще дивнішою, адже продавець причепив до замка торцеву планку невідомого походження, та ще й на дві зривні заклепки, і замок повернувся в Україну. Клієнтку такий вигляд замка довів до "сказу", після чого вона вирішила не експериментувати з іноземними постачальниками, а знайшла за допомогою пошукової системи «Галицький ЛоксМайстер».
 
Вислухавши сповнену епітетів та пригод епопею з замком, у фахівців магазину «Галицький ЛоксМайстер» назріло закономірне питання доцільності придбання замків так далеко від місця, де будуть встановлюватись двері. Відповідь клієнтки їх вразила та дещо здивувала, адже на її думку, все імпортна техніка в Україні – це виключно підробки, які везуть з Росії.
 
А після спокійної розмови за кавою, вислухавши багато безсторонніх слів в бік італійських продавців, нашим фахівцям вдалося переконати  клієнтку у зворотному.
 
В результаті, вона обрала собі вхідні двері з нашого асортименту, компанії «Новий Світ», які вона вирішила доповнити замком MUL-T-LOCK ESETY® OMEGA, але вже придбаним в Україні. 
  
Основний замок  MUL-T-LOCK ESETY® Omega (Мультилок Есеті Омега)  Основний замок  MUL-T-LOCK ESETY® Omega (Мультилок Есеті Омега)  Основний замок  MUL-T-LOCK ESETY® Omega (Мультилок Есеті Омега)  Ключ для замку MUL-T-LOCK ESETY® Omega
  
А «допрацьований» італійським продавцем замок вирушив назад в Італію, оскільки після двох невдалих спроб клієнтка вирішила просто повернути його продавцю.
 
Наші фахівці оперативно виконали монтаж придбаної продукції безпеки, в черговий раз доводячи, що в компетентності та професійності офіційних представника всесвітньо відомих брендів продукції безпеки сумніватися немає жодних підстав.
 

 
В разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *