Система Контролю Доступа + CODE IT (Mul-T-Lock)

Магазин ЛоксМайстер Академмістечко

Система Контролю Доступу (СКД) – встановлюється на дверях для розмежування прав доступу до приміщення. Такі системи вже давно стали невідємною частиною структур різного роду: банківських, медичних, державних установ, підприємств, офісних та бізнес-центрів, паркінгів, готелів, спортивних закладів, музеїв.

Цікавість до таких систем все частіще почала спостерігатись і на рівні приватних будинків та квартир. Фахівцями Магазину ЛоксМайстер Академмістечко було отримане замовлення на СКД для приватного будинку. Споживач потребував продукту який зміг би забезпечити обмежений доступ до приміщення та в той самий час, мінімально вплинути на зовнішній вигляд дверей.
Така задача була вирішена за допомогою комплексного рішення: замок Nemef 1269/17, циліндр Mul-T-Lock (Мултилок) 7х7, ручка CODE IT Mul-T-Lock (Мултилок) .

Цікаве рішення з СКД пропонує ізраїльський виробник компанія Mul-T-Lock (Мултилок). Продукт має назву CODE IT. За основу пристрою узято ручку для дверей, яка має кодову панель, роздільний шток та дві ручки. Вся система працює абсолютно автономно, що не потребує прокладання кабелів живлення та підключення до електричної мережі..

Фахівці Магазину ЛоксМайстер Академмістечко завжди допоможуть Вам у вирішені проблем з питань СКД та готові забезпечити належний рівень безпеки в залежності від потреб замовника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *