СКД для мережі магазинів ADIDAS: просте вирішення складних питань доступу

Мережа магазинів ADIDAS – давній партнер мережі магазинів «ЛоксМайстер». Магазини мережі успішно співпрацюють з магазинами ADIDAS, розташованими в різних регіонах України.  Так, нещодавно фахівці «Південного ЛоксМайстра» встановили систему контрою доступу на двері кімнати відпочинку магазину ADIDAS в м. Одесі, і ось – нове замовлення. Цього разу – в м. Києві.  

Магазин «ЛоксМайстер  Київ-Центр», який вже давно та успішно співпрацює з мережею магазинів ADIDAS, отримав замовлення на заміну  замків на службових дверях одного з магазинів ADIDAS.
 
Після ознайомлення з особливостями приміщення та детальних консультацій, фахівцями «ЛоксМайстер  Київ-Центр» було запропоновано створити  систему контролю доступу на базі електроригельного замка YLI® YB-500A  з торцевою планкою 25мм. та контролера всесвітньовідомої компанії ROSSLARE® AC-С32 PIN+PRO
 
 
Система контролю доступу (СКД) забезпечує ряд переваг: зручність використання та додатковий рівень безпеки, що і обумовлює зростаючу популярність цих систем як серед корпоративних, так і приватних клієнтів. 
 
Особливістю системи є необхідність застосування спеціальної безконтактної картки або ж знання коду доступу, а також наявність автономної системи живлення, в результаті чого система працює навіть за відсутності зовнішнього живлення. Крім того, у пам’ять контролера можна прописати достатньо велику кількість користувачів – до 500.
 
ROSSLARE (Ізраїль) – відомий світовий бренд, що об’єднує цілу лінійку продуктів з безпеки, зокрема, зчитувачі та контролери, здатні керувати робочими елементами, такими як електромеханічні замки, електромагніти та електромеханічні защіпки.
 
 
Автономний внутрішній контролер ROSSLARE® AC-C32 – пристрій, що об’єднує властивості контролера, зчитувача і кодової клавіатури і є надійним та ефективним рішенням за співвідношенням «ціна-якість» та забезпечує вхід в приміщення як за безконтактною картою, так і за кодом. ROSSLARE® АС-С32 забезпечує зручність і гнучкість функціонування об’єкта, дозволяє організувати розмежування доступу і контролювати доступ як на комерційних об’єктах, так і в приватних приміщеннях.
 
YLI Electronic (Китай) – виробник електронних замків з 12-річним досвідом роботи. Вироби від YLI відповідають усім міжнародним стандартам і пройшли сертифікацію в Європейському Союзі. Бренд YLI® успішно продається більш ніж в 50 країнах світу – у Європі, Африці, Південній Америці та на Близькому Сході. Компанія YLI прагне надати найкращі продукти та послуги з найбільш конкурентоспроможною ціною і кращим сервісним обслуговуванням.
 
Електроригельний замок YLI®  YB-500A – надійне рішення, що забезпечує електромеханічне замикання дерев’яних, металевих, скляних та профільних дверей в складі СКД з автоматичною затримкою часу відчиненого стану (0, 3, 6, 9 сек.) та відрізняється  вузькою торцевою планкою, ширина якої складає 25 мм.
 

Отже, тепер, завдяки професійному монтажу наших майстрів співробітники мають доступ до потрібних приміщень за карткою або за кодом, а у разі необхідності фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» завжди готові виконати усі необхідні сервісні роботи:  консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *