Вхідні двері RB-Doors нових трендових кольорів

В «ЛоксМайстер на Печерську» в наявності високоякісні та надійні ізраїльські двері RBDoors, оздоблені ПВХ-плівками Vinorit нових трендових кольорів: «Дуб полярний», «Дуб сонома», «Дуб сірий», «Дуб подільський».


Ізраїльська компанія Rav-Bariach, яка спеціалізується на виробництві дверей RB-DOORS® (рб-дорз) – один з світових лідерів з виробництва вхідних дверей безпеки.

Вхідні високобезпечні двері RB-DOORS® – це синонім захищеності для мільйонів споживачів у всьому світі. Це двері, що відповідають найвищим вимогам світових стандартів до продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів.

RB-DOORS® забезпечують надійний захист квартири від зламу за допомогою спеціальних пристроїв та інструментів: сокири, лома, електродрилі, автомобільного домкрата і т.п., Завдяки унікальній конструкції дверей RB-DOORS® повністю виключена можливість демонтажу рами, яка бетонується при установці, полотна та пристроїв замикання із зовнішньої сторони.
  

Чому ми рекомендуємо двері RB-DOORS®:
– Найвищий рівень безпеки – захист від різноманітних видів атак;
– Випробування продукції на внутрішньому ринку виробника в умовах загострених воєнних конфліктів;
– Повний цикл виробництва на найсучаснішому високотехнологічному заводському обладнанні; 
– Широкі можливості для декору; 
– Наявність на складі та можливість установки протягом 48 годин. 


Вхідні двері RB-DOORS® популярні в світі завдяки новітнім технологіям у виробництві і відмінним споживчим якостям, які зробили їх не лише кращою системою безпеки для житлових і комерційних приміщень, але й повноцінним елементом декору, здатним забезпечити найрізноманітніші дизайнерські рішення. Двері RB-Doors®  легко стануть окрасою будь якого інтер’єру. Варіативність дизайну забезпечується завдяки застосуванню декоративних накладок з вологостійкого МДФ, оздоблених якісними ізраїльськими ПВХ-плівками  Vinorit®, що є також дуже довговічними. Наявні нові кольорові рішення – «Дуб полярний», «Дуб сонома», «Дуб сірий», «Дуб подільський» – вигідно підкреслять унікальний стиль Вашої оселі! І їх можна придбати прямо зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *