СКД для МОНСАНТО

Магазин Локсмайстер Академмістечко завершив роботу над обладнанням вхідних груп головного офісу українського представництва американської компанії МОНСАНТО. Офіс провідної у світі аграрної компанії розташований у центрі Києва.
Замовником було поставлено завдання з організації системи контролю доступу для чотирьох точок проходу. Особливість технічного завдання полягала в тому, що всі двері повинні бути обладнаними на вхід системами контролю доступу, а на вихід бути обладнаними системами еваковиходів – пристроями антипаніки. Фахівці Локсмайстер Академмістечко запропонували оптимальне рішення на базі продукції від лідерів світового виробництва. У якості пристроїв антипаніки обрана продукція нідерландського виробника NEMEF (немеф). Для контролю та утримання дверей у зачиненому положенні встановлені німецькі електрозащіпки EFF-EFF® (ефеф). Кожну з дверей обладнали замком SANTOS® Profile Lock (сантос) португальського виробництва – для забезпечення надійного замикання дверей.
Рішення з організації СКД було схвалено замовником та в повному обсязі забезпечило реалізацію поставленого завдання. Фахівці Локсмайстер Академмістечко завжди охоче запропонують вихід з будь-яких складних ситуацій. Ваша безпека – наша робота.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *