Менеджери ЛоксМайстер відвідали провідні міжнародні галузеві виставки

Менеджери проектів мережі ЛоксМайстер восени завітали на декілька провідних міжнародних галузевих виставок, що пройшли у європейських країнах.

На Essen Security Mess (Німеччина) завітали у вересні. Серед експонентів відвідали стенди продукції, що представлена у асортименті мережі – виробника обладнання для копіювання механічних та електронних ключів KeyLine (Італія), компанії effeff (Німеччина) – світового лідера з виробництва електромеханічних защіпок, Morse Watchmans – виробника найкращих у світі систем контролю за механічними ключами KeyWatcher (США).

Висавку Hostelco (Барселона, Іспанія) відвідали у жовтні. У заході за традицією брала участь компанія Inhova (Іспанія) – провідний виробник електронних карткових замків для комерційних об’єктів та готелів.

 
 
На EquipHotel (Париж, Франція) завітали у листопаді. На заході свою продукцію представив Minibar Systems (Швейцарія) – всесвітньовідомий виробник готельних мінібарів та електронних сейфів для міжнародних мережевих готельних операторів продукція якого представлена у ЛоксМайстер.
 

Менеджери проектів мережі ЛоксМайстер завжди в курсі всіх новинок від провідних світових виробників – адже ми звикли пропонувати клієнтам краще. У ЛоксМайстер ви знайдете продукцію безпеки найвищої якості.

 
 

 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *