СКД для столичного ТРЦ «Мандарин Плаза»

Спеціалісти Локсмайтер Академмістечко допомогли організувати СКД у багатофункціональному комплексі «Мандарин Плаза». У офісній частині цього столичного БКФ нещодавно розпочалися ремонті роботи. Завдання замовника полягало у організації системи контролю доступу на об’єкті з урахуванням умов експлуатації та високої прохідності відвідувачів.
Для профільних вхідних дверей обрали електромеханічні замки ABLOY EL 404 (аблой). На металеві двері еваковиходів встановили електромагніти YLI (ілі) і кожну з точок проходу СКД обладнали дверними дотягувачами RYOBI (ріобі), які відповідатимуть за гарантію замикання протипожежних дверних конструкцій. Таке рішення максимально забезпечило потреби замовника.
 
Під час уведення системи в роботу на об’єкті до фахівців звернувся представник одного з ювелірних магазинів, розташованого у «Мандарин Плазі». Відповідно до взятих за правило світових стандартів, вітрини його крамниці обладнано замками ABLOY (аблой) класу Extra Security, які мають підвищені взламозазахисні властивості. Зазначені замки ABLOY (аблой) також можна об’єднувати у Майстер-Систему, що крім надійного захисту, надає зручності у користуванні. За бажанням власника фахівці ЛоксМайстер оперативно виготовили додаткові ключі, що є можливим для спеціалізованих центрів, оснащених відповідним фірмовим обладнанням.

Ми вдячні клієнтам за довіру до мережі Локсмайстер і завжди раді допомогти кожному, чий об’єкт потребує надійного та зручного замикання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *