Спеціальні замки для профільних дверей

До Вашої уваги коротка публікація для ознайомлення із врізними замками для профільних дверей. Із самої назви можна здогадатися, що замки призначені для встановлення у профільні двері, виготовлені з ПВХ (металопластикові), алюмінію і т.д. За своєю будовою замки для профільних дверей схожі зі звичайними замками для вхідних дверей. Але є невеликі конструктивні відмінності. Та сама головна відмінність – замки для профільних дверей мають компактний розмір. Це дозволяє розмістити їх у дверях такого типу, так як профільні елементи рами дверей є невеликого розміру у своєму перерізі. Також такі замки можна встановлювати наприклад на хвіртці, якщо її раму зроблено із труби.
Врізні замки для профільних дверей зазвичай робляться під циліндр стандарту DIN. Це дозволяє поєднати замок із циліндром будь-якого рівня секретності.

В магазині ЛоксМайстер на Печерську представлено асортимент замків для профільних дверей таких виробників, як SANTOS (Португалія), TESA (Іспанія), ISEO (Італія). Замки сумісні із фурнітурою ROSTEX для профільних дверей.

В залежності від будови замка, вони можуть поєднуватися із фурнітурою з натискною ручкою, ручками-скобами або фіксованими ручками.

Розглянемо детальніше характеристики профільних замків.

Універсальні: для лівих та правих дверей;

Корпус: вузький і неширокий, що дає змогу встановити його у обмеженому просторі профіля;

Торцева планка: зазвичай бувають шириною 22 мм., або вузькі – 16 мм.;

Ригелі: прямий – для звичайних дверей, гакоподібний – для звичайних чи ковзних дверей;

Защіпки: стандартні, роликові, без защіпки.
Якщо замок має стандартну защіпку (так звану фалеву), він може використовуватися із фурнітурою з натискними ручками. Якщо у замку присутня роликова защіпка, або відсутня взагалі, то двері можна облаштувати ручками-скобами або ж фіксованими ручками.

Основні параметри замків для профільних дверей (як і замків для вхідних дверей) – міжосьова відстань і бексет. Міжосьова відстань, як і у великих замках може бути 85 мм, 90 мм, 92 мм. А от параметр бексет значно менший, так як сам замок такого типу має вузький корпус, і може становити від 20 мм до 40 мм.

Отож, ми ознайомили Вас із замками для профільних дверей. Для більш детальної інформації звертайтеся в магазин ЛоксМайстер на Печерську!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *