Циліндри RB зі штоком… є суттєві переваги !

Хочемо зазначити, що маючи в асортименті досить потужну та широку лінійку високосекретних та якісних циліндрів, ми не зупинилися на місці, а постійно мониторимо ринок дверного та замкового сегменту, виявляємо та вивчаємо попит на нові тенденції та рішення, щоб удосконалити та посилити наші пропозиції на цьому ринку.

В останній час багато хто з провідних світових виробників добавив у свою лінійку виробляємих циліндрів модель зі штоком. Спроби його використання показали, що це рішення стало досить популярним не тільки серед виробників дверей, а й у самих споживачів. Адже новий формат циліндру значно розширює рамки його застосування. Маючи такий циліндр зі штоком з внутрішньої частини, потрібно тільки прискіпливо підбирати його з зовнішньої частини, з огляду на те яка буде застосована фурнітура. З внутрішньої, після встановлення циліндру та елементів фурнітури, потрібно тільки підрізати шток на потрібний розмір.

В нашому асортименті циліндри зі штоками є від ізраїльського виробника компанії RB. Маємо широку лінійку розмірів, де треба обрати потрібну довжину зовнішньої частини (від 31 до 80 мм).

Циліндр RB KEYLOCX ключ-тумблер DIN стандарту з подовженим (італійського типу), штоком тумблера.
Це дозволяє не використовувати подовження для внутрішньої сторони циліндру (внутрішня сторона 35 мм) на дверях різної товщини.
Довгий шток тумблера (довжина штоку 65 мм), обрізається до необхідної довжини, на нього встановлюється  сам тумблер (стандартний з комплекту циліндру) або будь який сумісний тумблер необхідної форми та обробки.
Діаметр штоку тумблера – 8 мм.

Що до технічних характеристик циліндра RB KEYLOCX…

  • Коплектація циліндра: 5 ключів, персональна кодова картка, сталевий гвинт М5х65
  • Матеріал корпусу та плугу: латунь
  • Піновий циліндр класу High Security зі спеціальним патентованим піном.
  • Інтерактивна (рухлива) вставка в ключі зі зміщенням від основної осі нарізок виключає можливість копіювання ключа та взаємодіє всередині циліндра з спеціальним піном.
  • Захист від висвердлювання забезпечуєтьсяпротивисвердлювальними твердосплавними вставками в корпусі та в плузі.
  • Циліндр надійно захищений від відкриття відмичками, методом бампінга та підбором ключів (обладнаний пінами спеціальної форми)
  • Ключ захищений патентом до 2025 року
  • Корпус та плуг циліндру мають спеціальний пропил, призначений для руйнування в разі застосування надмірної сили або крутного моменту, наприклад під час спроби механічного переламу циліндра. Після переламу доступ до запірного механізму неможливий, але авторизований ключ продовжить працювати з циліндром.

До того ж хочемо зазначити, що циліндри  RB KEYLOCX можна використовувати для складання систем «Майстер ключ» та «Один ключ», що значно підвищує до них інтерес з боку покупців.

Запрошуємо до магазину з монтажем «ЛоксМайстер на Подолі», де можна придбати циліндри RB KEYLOCX і не тільки це…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *