Покращена антипаніка та активні ущільнювачі для лікарні імені Мечникова.

Наш досвід.

Як відомо, мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер, це осередок провідних замкових технологій у самому широкому сенсі.
Наша діяльність не обмежується лише роботою з приватним сектором – маємо чимало прикладів роботи із організаціями різних форм власності та різних напрямків діяльності.
Одним із таких випадків ділимося у даному дописі.

Потреби сучасної медицини.

Не секрет, що сучасна успішна медицина – один зі стовпів цивілізації. Медичним закладам передусім цікаві профільні технології, методики лікування та всілякі інші корисні штуки. Проте, все це чудове начиння, а також персонал та пацієнти, краще розміщувати ефективно й комфортно – в будівлях, спеціально спроектованих, побудованих і оснащених відповідно до стандартів сьогодення.
Наша компетенція дозволяє робити певні висновки щодо оснащення дверей різними гарними зразками замочно-скобяної галузі, із якими наші фахівці добре обізнані.

Запит від лікарні імені Мечникова та його реалізація .

Так от, в одному з відділень лікарні імені Мечнікова (м. Дніпро) було виконано ремонт, встановлено сучасні дверні конструкції із алюмінієвого профілю. Постачальник дверних блоків для даного проекту звернувся до нас, із потребою у якісній продукції антипаніки та активних ущільнювачах. В нашому асортименті є багато продукції по даному профілю. Отож, до оснащення 12-ти дверей були додані пристрої антипаніки TESA (Іспанія)  та активні ущільнювачі PLANET(Швейцарія).

Нові двері оснащені антипанікою Теса та ущільнювачем Пленет
Нові двері в одному з відділень лікарні імені Мечнікова, оснащені антипанікою Теса та ущільнювачем Пленет

І в більш спокійні часи, а надто в буремне сьогодення – дуже важливо, щоб і кваліфікований персонал лікарні, і випадкові відвідувачі, і прямі пацієнти медичного закладу мали можливість легкої швидкої евакуації. Саме для того й створена антипаніка Теса – щоб у разі потреби замкнені на ключ без можливості доступу ззовні двері, із середини відчиняються легким натисканням на штангу ручки.

Двері оснащені антипанікою Теса

Шодо місця активного ущільнювача в конструктиві профільних дверей – використання пристрою, що в народі має назву “випадаючий поріг”, “висувний поріг” має на меті максимально зменшити можливість виникнення протягів там, де конструктив не передбачає наявність стаціонарного порогу. Погодьтеся, рівна вкрита кахелем підлога для пересування будь кого значно зручніша, ніж така, стаціонарний дверний поріг створює таких собі “лежачих поліцейський”. У повсякденні такі перепони просто створюють значну незручність – може перечепитися навіть здорова людина, прокотити каталку чи проїхати інвалідним візком знову ж таки складніше, тощо. З активним ущільнювачем, стаціонарний поріг стає не потрібним, перепона зникає. Водночас, щільне прилягання висувного порогу до підлоги зменшує винекнення протягів, перешкоджає розповсюдженню запахів чи пилу між приміщеннями, а у випадку пожежі знижує ефект тяги та розповсюдження диму. Тому використання таких пристроїв у дверях, це однозначно маст хев і жирний лайк проектувальникам і виконавцям робіт.

Двері оснащені антипанікою Теса та ущільнювачем Пленет

Для підбору замків та дверної фурнітури, а також для її встановлення, звертайтесь до нас!

Інші статті про антипаніку:

  1. НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЯ З СИСТЕМОЮ “АНТИПАНІКА”

  2. Новинка! Універсальний врізний замок з функцією антипаніка Santos 673QQ.

  3. Львівське Пиво та Антипаніка TESA SOPSECUM

  4. Львівське пиво і, ще одна антипаніка.

  5. Львівська ветеринарка і антипаніка TESA

  6. з PLANET – забудьте про пороги на підлозі !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *