«Стройка века» з ЛоксМайстер®

Співробітники мережі магазинів  з монтажем ЛоксМайстер® неабияку увагу приділяють просвітницькій роботі. Який циліндр краще обрати? Якими мають бути вхідні двері безпеки? Навіщо обладнувати двері дотягувачем? На ці та інші питання вони залюбки надають фахові відповіді всім охочим.
 
Професійну пораду від локсмайстра можна отримати як у одному з магазинів мережі, так і у іншій спосіб: задавши запитання на сайті, прочитавши у спеціалізованих та масових друкованих ЗМІ або ж побачити на телеекрані. На всеукраїнських та регіональних телеканалах часто з’являються коментарі локсмайстрів щодо актуальних питань забезпечення безпеки приміщень. Серед останніх програм – «Стройка века», що виходить щонеділі (з повтором у понеділок та вівторок) на кримському телеканалі ИТВ.
 
 
У сюжеті, що вийшов на екрани 23 січня, експерт з безпеки ЛоксМайстер®  розповідав про комплексні рішення захисту оселі від несанкціонованого проникнення та рекомендував надійну продукцію замикання. 
 
Впевнені, що розповідаючи споживачам про способи і засоби забезпечення безпеки житла, та  одночасно пропонуючи таку продукцію у магазинах мережі, ми зможемо надійно захистити десятки тисяч українських сімей від квартирної крадіжки!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *