СУЧАСНЕ РІШЕННЯ ДИЗАЙНУ

Кінець зими вже не за горами. А це означає, що скоро розпочнеться сезон будівництв, ремонтів тощо.

Окрім продукції для захисту оселі, магазин ЛоксМайстер на Печерську може запропонувати продукцію, що робить Вашу оселю щей красивою. Одним із матеріалів для декору та облицювання, що ми пропонуємо є Шпон сланцевий (SLATESTONE ).

Шпон сланцевий або як його ще називають кам’яний шпон – це натуральний продукт, отриманий шляхом розщеплення сланцевих гірських порід – природного спресованого каменю на окремі плити, товщиною 1-2 мм. Його як елемент декору можна використовувати в оздоблені фасадів, інтер’єрів, екстер’єрів. Ним можна декорувати двері, меблеві фасади, кухні, ванні кімнати і навіть оздоблювати колони.

Це дійсно іноваційний сучасний екологічно чистий матеріал, що легко обробляється. До того ж він легко приклєюється до будь-яких поверхонь: бетон, цегла, деревина тощо.

Широкий вибір забарвлення та структури кам’яного шпону порадує око будь-якого дизайнера та дозволить зробити Вашу оселю неповторною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ознайомитись зі взірцями кам’яного шпону та придбати його Ви можете в магазині ЛоксМайстер на Печерську. Знаходимось ми на вул. Академіка Філатова, 2/1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *