Свіжий випуск газети «Вісник Локсмайстра»: кожен має знати про безпеку!

Незабаром у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® з’явиться черговий випуск газети «Вісник Локсмайстра». Газета видається щорічно громадською організацією «Українська Локсмайстер Федерація», членами якої є також і більшість магазинів ЛоксМайстер®.

У виданні висвітлюються галузеві новини, цікаві моменти з практики членів Федерації та їхні досягнення, аналітичні матеріали про ті чи інші новинки ринку безпеки та діяльність громадської організації за поточний рік.   Цьогоріч у газеті створено нову рубрику «Великі майстри великих справ», присвячену видатним особистостям, які докладають неабияких зусиль для забезпечення безпеки українських громадян. У свіжому випуску можна прочитати про проблеми, що пов’язані з несанкціонованим обігом засобів спеціального призначення – відмичками (матеріал «Ведмежатникам закони не писані»), про засоби модернізації безпеки сейфу (матеріал «Чи safe ваш сейф?») та багато іншого. Потрапив на сторінку газети і співробітник Івано-Франківського магазину мережі ЛоксМайстер® Володимир Чинчик. У газеті написали про проведену ним просвітницьку роботу на фестивалі «Гуцульська бринза».

Тож якщо хочете знати більше про безпеку – не зволікайте, завітайте до магазинів мережі у вашому місті та запитуйте свіжий випуск «Вісника Локсмайстра». Газета розповсюджується безкоштовно – адже основний девіз УЛФ – це працювати на благо суспільства!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *