Новини ЛоксМайстер® у Донецьку: взяли участь у виставці і продали сейф

Спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® у Донецьку взяли участь у місцевій спеціалізованій виставці «Архітектура і будівництво», що проходить у виставковому центрі «ЕКСПОДОНБАС» двічі на рік. У заході провідні місцеві, всеукраїнські та зарубіжні компанії представляли різноманітні товари та послуги у галузі будівництва.

Проте яке житло без надійних засобів безпеки? Цього разу протягом трьох днів, з 13 по 16 жовтня, відвідувачам виставки роздавали журнали з інформацією про магазин мережі та буклети. Таким чином тисячі відвідувачів довідались про продукцію високої безпеки від ЛоксМайстер®. Основна мета участі у виставці – проінформувати громадян про необхідність захисту свого житла та його методи й засоби – була досягнута.

Відтак, незабаром до ЛоксМайстер® завітали нові клієнти. Слідуючи пораді спеціалістів магазину, вони придбали сейф із замком KnockN’lock (нок ен лок). Відтепер найдорогоцінніші речі наших клієнтів захищатиме сейф без жодних ознак замка. KnockN’lock (нок ен лок), який серед професіоналів називають «дятел», працює за допомогою передачі сигналу від брелоку до замка. Відсутність ключа та замкової щілини унеможливлює виготовлення несанкціонованого дублікату та упереджує традиційні методи його зламу.

Ми раді з того, що все більше українців розуміють, що безпека – не пасивне поняття. Нові й нові громадяни беруть за правило захищати свою оселю та бізнес. І спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® роблять усе можливе, аби цьому сприяти!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *