Безпека як у кіно: доступ за відбитком пальця завдяки біометричному замку ADEL DIY-3398

Таке ми звикли бачити у західних бойовиках: приклав пальця – і замок відкрився. Проте не тільки побачити, але і встановити таку продукцію в себе вдома або у офісі сьогодні може кожен бажаючий завдяки автономному біометричному замку з доступом за відбитком пальця ADEL DIY-3398 (адель). 

В Україні у біометричного замка ADEL DIY-3398 (адель) вже з’явились свої шанувальники. Так, першими замками обладнали систему контролю доступу державної компанії з особливо високими вимогами до продукції безпеки, куди спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® продали і встановили одразу п’ять біометричних замків ADEL DIY-3398 (адель). Зручність та функціональність доступу за відбитком пальця або кодом по достоїнству оцінили і співробітники одного приватного підприємства, на якому діють не менш жорсткі вимоги до продукції безпеки. Поставивши перший біометричний замок та перевіривши його надійність, клієнти прийняли рішення встановити ще декілька замків ADEL DIY-3398 (адель) у своєму офісі.
  
Автономний біометричний замок з доступом за відбитком пальця ADEL DIY-3398 (адель) належить до продукції безпеки нового покоління. Такий замок дозволяє записати кілька шаблонів відбитків для кожного користувача. Всього в пам’яті замка може зберігатися до 120 відбитків пальців. ADEL (адель) можна запрограмувати на відкриття за кодом за допомогою цифрової клавіатури. У екстреному випадку такий замок можна відкрити за допомогою механічного ключа. Біометричний замок ADEL DIY-3398 (адель) призначений для внутрішніх дерев’яних та металевих дверей офісів та житлових приміщень.
 
 
ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАМКА ADEL DIY-3398-CCFINGERPRINTPASSWORD
 
–  Автономний біометричний замок з доступом за відбитком пальця або кодом.
–  Призначений для внутрішніх дерев’яних та металевих дверей офісів та житлових приміщень.
–  3 режими відмикання: відбиток пальця; PIN-код; у надзвичайній аварійній ситуації – механічний ключ.
–  Реверсивний: правий/лівий.
–  Зчитувач відбитків пальців: оптичний.
–  Клавіатура – 4 кнопки: 0,1,2,3.
–  Індикація: звукова та світлова.
–  Ємність пам’яті: максимум 120 відбитків.
–  Живлення: 4 елемента АА alkaline.
–  Термін служби батарей: до 1 року.
–  Програмування відбитків та кодів: пряме (без використання ПК).
–  Попередження про низький рівень батарей.
–  Можливість встановлення відчиненого стану замка (замок завжди розблокований).
–  Товщина дверей: 30 – 60мм.
–  Back Set: регулюється 60 / 70мм.
–  Обробка корпусу: сатин хром.
 
Зручність та комфорт – це вимоги, які на сьогодні однаково актуальні для будь-якої продукції щоденного вжитку. Коли мова йде про продукцію безпеки, то тут додається ще одна досить глобальна вимога – її висока надійність та ефективність. По всім вищезазначеним критеріям біометричний замок ADEL DIY-3398 (адель) претендує на почесне місце у вашій оселі або офісі.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *