Безпека Держенергонагляду – під контролем!

Робота з державними органами і установами – звична практика для спеціалістів мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®.
Нещодавно спеціалісти львівського магазину продали й встановили систему контролю доступу та іншу продукцію безпеки для будівлі місцевого Держенергонагляду.

Наразі у приміщенні держустанови проходять ремонтні роботи. По їх завершенню співробітники Держенергонагляду працюватимуть у відремонтованій будівлі, де й встановили СКД від ізраїльської компанії ROSSLARE (рослер).

Також спеціалісти ЛоксМайстер® встановили протипожежні двері з межею вогнестійкості 60 хвилин, які оснастили електромагнітним замком ATIS (атіс) та додатковим замком DEAD LOCK CHUBB (дід лок чуб), на який виробник дає гарантію 25 років. Аби замок неможливо було зламати, його обладнали високосекретним циліндром MT5®+ MUL-T-LOCK® (мультилок). Згідно з вимогою нормативів до протипожежних дверей, їх оснастили високоякісними дотягувачами RYOBI (ріобі). Аби повністю унеможливити маніпуляції із замковим циліндром, встановили захисну фурнітуру ROSTEX® (ростекс).

Такий комплексний підхід до безпеки дверей повинен стати правилом для будь-якої державної або недержавної установи. Встановивши високоякісну продукцію одного разу, можна бути спокійним за безпеку приміщення та людей, які в ньому працюють.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *