GRIFFON – неміфічний охоронець ваших цінностей!

Сейфи для зберігання цінних речей вже давно стали непомітним, але обов’язковим елементом інтер’єру кожного кабінету вдома або на роботі. Цінні папери, гроші, дорогоцінності та зброю прийнято класти у сейф не тому, що так роблять герої зарубіжних сіквелів, а тому, що це дійсно їх зберігає.

На пострадянському просторі мода тримати вдома або на роботі сейф поступово перейшла у нагальну необхідність. І саме тепер, на початку другої хвилі кризи, слід задуматись про необхідність надійного збереження своїх заощаджень.

Аби наші клієнти могли надійно зберегти цінні речі, у  асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®   з’явилися високонадійні меблеві зламостійкі сейфи GRIFFON (гріфон). Українська компанія-виробник Паритет-К, аби забезпечити абсолютну безпеку сейфів GRIFFON (грифон), обладнала їх електромеханічними замками KnockN’Lock (нок ен лок). Зовні сейфи GRIFFON (грифон) не мають жодної ознаки замка: на дверцятах розміщена лише поворотна металева ручка. Відсутність замкової щілини унеможливлює злам замка. Для відкриття сейфу необхідно набрати кодову комбінацію на ключі-брелоку та притулити його до дверцят сейфу.

GRIFFON (грифон) із замком KnockN’Lock (кнок ен лок) відповідає вимогам до сейфу 1 класу зламостійкості. Міцна та надійна конструкція самого виробу (корпус виготовлений з двох листів сталі товщиною 2мм кожний, між яким залитий бетон, загальна товщина стінок – 25мм) та абсолютна безпека у разі втрати або крадіжки ключа-брелока (достатньо запрограмувати новий брелок, і втрачений брелок не відчинить сейф), роблять цей сейф найнадійнішим охоронцем.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

– Товщина стінок сейфу -25мм.
– Зйомна полиця.
– Можливість кріплення до стіни та підлоги.
– Механізм керування ригельною системою сейфу виробництва Паритет-К.
– 4 сталеві ригелі.
– Електромеханічний замок KnockN’Lock BD825 G3 з пристроєм керування CU 813.
– Температурний режим: -350C … + 600C.
– Хід рухомої частини електромеханічного замка BD 825 – 25 мм.
– Відчинення та програмування сейфу з використанням ключа-брелока KnockN’Lock моделей: РК118 G3, PK173 G3.
– Кількість користувачів – до 500.
– Живлення: автономне, один літієвий елемент типу 123А, який встановлюється до пристрою керування CU 813.
– Ресурс елементу живлення: до 4 років за умов 10 разового відчинення щодня.
– Габаритні розміри 310х435х324мм (висота х ширина х глибина).
– Маса: 58кг.
– Опція: програмування з ПК та аудит подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *