Поєднати безпеку і красу – можливо!

 

 

 

 

Спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® дбають не тільки про безпеку своїх клієнтів, але і про задоволення їхніх естетичних вподобань.

Досить часто до ЛоксМайстер® приходять поціновувачі прекрасного. Купляючи продукцію безпеки, такі клієнти неабияку увагу приділяють її декору, – адже у інтер’єрі не буває дрібниць.
 
Прагнення поєднати безпеку із красою і привело у одеський ЛоксМайстер® наших нових клієнтів. Слідуючи порадам спеціалістів магазину, подружжя обрало високобезпечні двері MUL-T-LOCK (мультилок), що за якісними показниками значно відрізняються від дверей інших виробників, замок HERCULAR INTERACTIVE від цього ж виробни- ка та високосекретний замковий циліндр MT5+ – теж від MUL-T-LOCK (мультлок). Також спеціалісти ЛоксМайстер® встановили додатковий механізм до основного замка дверей MUL-T-LOCK М12 GLADIATOR (мультлок) та набір високобепечної захисної фурнітури до 4-направленого замка ELLIPTICAL від MUL-T-LOCK (мультілок).
 
Композицію високоякісної продукції від провідного ізраїльського виробника органічно доповнили декоративні МДФ накладки з художнім фрезеруванням від компанії «Едісан». У магазинах мережі ЛоксМайстер® підберуть оздоблення для дверей на будь-який смак. А якщо у каталозі не знайдеться бажаного малюнку – можна буде виготовити накладки на замовлення.
Впевнені, що завдяки такому вдалому поєднанню, наших нових клієнтів не турбуватимуть ані непрохані гості, ані поганий настій, ані життєві негоди.
 
Спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® від щирого серця бажають кожній сім’ї жити у затишку, спокої та у цілковитій безпеці. І завжди раді допомогти кожному, хто цього потребує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *