Система контрою доступу для офісу від «ЛоксМайстер Київ-Центр» дарує зручність та безпеку!

Попри карантинні обмеження, офісне «життя» не зупиняється. Адже працювати віддалено можуть і бажають не усі співробітники. Тож питання безпеки та зручності лишаються актуальними для офісних співробітників. Особливо це стосується офісів з значним потоком відвідувачів. Бо вхід до такого офісу має бути не лише зручним, а й швидким, коли співробітникам та відвідувачам треба постійно виходити та заходити у приміщення.

Звісно, двері можна не зачиняти. Та що робити, коли треба обмежити доступ у офіс сторонніх осіб? Вихід з такої ситуації є і зветься він система контрою доступу (СКД). Змонтована на двері, вона забезпечує доступ лише тих осіб, хто знає код або має електронний ключ-картку доступу.

Отже, коли до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, звернувся черговий клієнт з проханням вирішити подібну проблему, ми відразу запропонували перевірене та ефективне рішення – СКД на вхідні двері.

Після ознайомлення з особливостями приміщення та детальних консультацій, фахівцями «ЛоксМайстер Київ-Центр» було запропоновано створити систему контролю доступу на базі електроригельного замка YLI® YB-500A з торцевою планкою 25мм. та контролера всесвітньовідомої компанії ROSSLARE® AC-С32 PIN+PRO.

Система контролю доступу (СКД) забезпечує клієнту наступні переваги: зручність використання та додатковий рівень безпеки. Адже для входу необхідно застосовувати спеціальну безконтактну картку або ж знати коду доступу. Причому завдяки автономній системі живлення СКД працює навіть за відсутності зовнішнього живлення. Важливо і те, що у пам’ять контролера можна прописати достатньо велику кількість користувачів – до 500.

Автономний внутрішній контролер ROSSLARE® AC-C32 – пристрій, що об’єднує властивості контролера, зчитувача і кодової клавіатури і є надійним та ефективним рішенням за співвідношенням «ціна-якість» та забезпечує вхід в приміщення як за безконтактною картою, так і за кодом. ROSSLARE® АС-С32 забезпечує зручність і гнучкість функціонування об’єкта, дозволяє організувати розмежування доступу і контролювати доступ як на комерційних об’єктах, так і в приватних приміщеннях.

Електроригельний замок YLI® YB-500A – надійне рішення, що забезпечує електромеханічне замикання дерев’яних, металевих, скляних та профільних дверей в складі СКД з автоматичною затримкою часу відчиненого стану (0, 3, 6, 9 сек.) та відрізняється вузькою торцевою планкою, ширина якої складає 25 мм.

Тож, після узгодження з клієнтом, фахівцями «ЛоксМайстер Київ-Центр» СКД була швидко та успішно змонтована. У разі необхідності наші фахівці завжди готові виконати усі необхідні сервісні роботи: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установку вхідних дверей і т.п., щоб безпека будь-якого вашого об’єкта була не лише ефективною, а й максимально зручною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *