Встановлені двері 3-го класу зломостійкості від Сталь-М.

В минулому місяці клієнт замовив в нас двері в квартиру, які б відповідали сучасним вимогам зломостійкості  та працювали безвідказно на протязі десятків років. Саме такими є двері Gold 3-го класу від Рівненського виробника Сталь-М. Окрім того, вони мають 30-хвилинний поріг пожежостійкості, що засвідчується сертифікатом, а також індивідуальний дизайн обраний замовником.

На двері встановлено наступні комплектуючі:

  1. Основний замок MUL-T-LOCK трьохнаправний 352R – дозвоноляє замикати двері у трьох точках.
  2. Додатковий замок Gerda Tytan – це сучасний накладний  замок польського виробництва, має найвищий клас захисту – VII, циліндр TYTAN забезпечує більш 4 000 000 000 комбінацій коду ключа, захист від вибивання, витискування замка з полотна дверей,блокування поворотної ручки.
  3. Циліндровий механізм (серцевина замка) Мультилок Класік – піновий циліндр класу High Security, технологія«Подвійний телескопічний пін»: 4телескопічних пінів, та спеціальний стальний пін, який слугує як додатковий захист від бампінгу. Запатентований ребристий плуг. Надійно захищений від відкриття відмичками, бампінгу та підбору ключа. Захист від свердління забезпечують титанові стержні. Кількість кодових комбінацій 3 200 000. Підсилений ХР-пластиною корпус. Циліндр MUL-T-LOCK® ClassicPro та ключі
  4. Ручки (захисна фурнітура) ROSTEX R4 до основних замків для вхідних металевих, деревяних та профільних дверей товщиною 38-55мм з можливістю подовження до 100мм (комплекти подовження замовляються окремо). З-й клас безпеки. Матеріал: нержавіюча сталь, замак. Плата, що захищає корпус замка. Загартований протектор циліндра із захистом від висвердлювання. Обробка титан PVD, має яскраво жовтий колір та поліровану поверхню. Найстійкіша обробка до подрябин та впливу зовнішнього середовища. Найкраще виглядає на темних дверях, підходить до інтер’єрів у класичному стилі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *