Система контролю доступом в ІТ-компанію.

Чергова СКД реалізована менеджерами магазину з монтажем “ЛоксМайстер Буковина”. Ми знову відвідали місто, що зараз швидко розвивається та розбудовується – Івано-Франківськ.

Цього разу нашим клієнтом стала ІТ-компанія що орендує приміщення в новозбудованому офісному центрі. Завданням було організувати обмеження доступу до дверей компанії постороннім. Щоб працівники компанії мали змогу входити по картках або зі смартфону.

Електронний зчитувач ROSSLARE AY-H6255BT
Вхід по карткам та смартфону (BT, NFC)

Сучасний зчитувач AY-H6255BT, від ізраїльського виробника ROSSLARE, надає змогу зчитувати картки протоколу Mifare – протокол із захистом від копіювання карток. Тобто додати нову картку можна лише запрограмувавши її на контролері. Також, AY-H6255BT працює зі смартфонами через Bluetooth за допомогою додатку BLE-ID, що є на Play Market та App Store. Важливою перевагою також є те, що якщо у вас установлений BLE-ID, смартфон може зчитуватись за допомогою протоколу NFC. Тобто потрібно лише піднести смартфон до зчитувача і двері розблоковано.

Основною ланкою (мізками) даної СКД став контролер ROSSLARE AC-015, до якого було підключено замок електромагнітний YLI YM-350TLED та Кнопка виходу YLI PBK-815(К1). Все це було професійно змонтовано з прихованим прокладанням кабелю та підключенням до електромережі через Блок безперебійного живлення СПВ BBGP-123 та Акумулятор СПВ FEP-127 Full Energy свинцево-кислотний. Останні два пристрої не дозволять розблокуватись дверям при зникненні живлення 220В в приміщенні мінімум на сім годин.

 

Отож, звертайтесь в Чернівці — ЛоксМайстер Буковина. Наші рішення СКД задовільнять найвибагливіші запити, а співвідношення ціна/якість як комплектуючих так і установки є одними з кращих на ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *