ВАШЕ МАЙНО БУДЕ У НАДІЙНОМУ ЗАХИСТІ !

Багато хто з наших клієнтів, до відвідування магазину «ЛоксМайстер на Подолі», досить хибно вважав, що для того щоб забезпечити надійний захист свого майна, достатньо буде лише замінити циліндр на більш секретний. Тому консультуючи замовників з цього приводу, наші фахівці звертають увагу, що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю треба ще обов’язково подбати про ативандальний захист – найти можливість встановити захисні протектори або ж захисний варіант фурнітури.

В асортименті магазину є різні моделі фурнітури та протекторів для надійного захисту циліндрових замків. Зокрема ми можемо запропонувати нашим клієнтам вироби від відомих світових виробників – ROSTEX (Чехія), DISEC (Італія), MUL-T-LOCK (Ізраїль)  та ABLOY (Фінляндія).

В залежності від того, який замок замовник бажає захистити від спроб його зруйнувати, наші фахівці порадять та підберуть оптимальні варіанти захисту.

Окремо хочеться виділити захисну фурнітуру від чеський бренду ROSTEX. Це не окремий захисний протектор як у інших виробників, це комплексний підхід до захисту всього замка, фурнітура захищає не тільки циліндр, а й інші ділянки замка. До того ж вона має універсальні параметри кріплення, тому буде придатна на встановлення на більшість моделей замків.

Крім того, враховуючи що встановлення захисної фурнітуру – це достатньо суттєве втручання в конструктив дверей, використовуючи при цьому ріжучий інструмент, бажано щоб це виконувалось професійним майстром, у якого є певний досвід та навички. Бо від результату його праці буде залежати захист та безпека ваших замків та дверей у цілому.

Скористуйтесь порадами наших фахівців та послугами по монтажу. Ми гарантуємо що ваше майно буде у надійному захисті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *