Локсмайстри рекомендують встановлювати сейфи в помешканнях.

«Громадяни, зберігайте гроші в ощадкасі!» Так звучала фраза з популярного колись комедійного фільму.
Проте, не всі мають бажання відносити всі свої статки до банків. Та й не зручно все зберігати у банку (а у зв’язку з останніми пограбуваннями депозитних комірок ряду банків, ще й небезпечно).
Зазвичай, в помешканні люди зберігають певну кількість грошей і цінностей. І їх потрібно десь зберігати. Для таких цілей слугують сейфи. Вони бувають різні за конструкцією і ступенем захисту. Відповідно, забезпечують різну захищеність ваших коштів.
Конструктивно сейфи можна розділити на, так звані, конторські, меблеві та ті, що вмуровуються в стіну/підлогу. Останні (у випадку правильного монтажу) є найбільш захищені, тому що для атаки залишається відкритою тільки лицьова сторона і двері, а вони, як правило, міцні. Проте, існує одне застереження. Для встановлення даного виду сейфів потрібно мати стіни (або підлогу) достатньої товщини, або встановлювати його в фундамент у підвальних приміщеннях приватного будинку.

За ступенем захисту сейфи теж розділяються по класам захисту. При цьому, для побутового використання, достатньо мати сейф 1-2 класу.
Але, сертифікація річ не дешева (і вона не є обов’язковою для сейфів, що застосовуються в побуті. Тому ряд виробників, які випускають сертифіковані сейфи, виробляють також сейфи такого самого класу захисту, але без сертифікату, проте, за своїм ступенем захисту не поступаються першим. І є доступнішими для кінцевого споживача.
Тому ми і рекомендуємо купувати сейф від виробника, в лінійці якого є сейфи сертифіковані.

Ще цікавими виробами для зберігання цінностей стануть, так звані, сейфи-схованки. Зовні вони можуть нагадувати електричні розетки, замок в дверях, тощо. Однак, їх конструктив дозволяє зберігати цінності.

Отже, встановлюючи сейфи у себе в помешканні ви отримуєте наступні вигоди:
1. Ви захищаєте свої цінності від вільного доступу.
2. В разі проникнення в приміщення ви виграєте час, потрібний зловмиснику на пошук сейфу і його відкриття. Цей час може дорівнювати або перевищувати час, який необхідний для виїзду на місце тривожної групи служби охорони, або для реагування господаря/його довіреної особи, якщо помешкання обладнано пристроями охоронної сигналізації.
3. І, головне, зі встановленням сейфу, ви набудете внутрішнього спокою, необхідного вам для виконання вашої поточної роботи та вирішення повсякденних питань!

Отримати консультацію щодо придбання сейфів, купити та замовити кваліфіковані послуги з їх встановлення ви зможете в найближчому до вас магазині мережі з монтажем «ЛоксМайстер».
Чекаємо на вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *