Замок депозитний ABLOY CLIQ

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги спеціальний депозитний замок з технологією CLIQ від Європейського виробника компанії ABLOY.

Компанія ABLOY Oy ( аблой ой ) завжди гарантує якість споживачеві. Вся продукція проходить низку випробувань у критичних лабораторних умовах, сертифікується за світовими стандартами. У 1997 році ABLOY Oу ( аблой ой ) стала однією з перших промислових компаній Фінляндії, яка отримала міжнародний сертифікат екологічної безпеки виробництва SFS-EN ISO 14001.

З 1994 року ABLOY Oy ( аблой ой ) є провідним членом і засновником ASSA ABLOY Group (аса аблой груп) – концерну, що об’єднує понад 100 провідних компаній на світовому ринку безпеки.

Розглянемо більш детально нову модель ABLOY CLIQ SCL222 20мм 38,0мм 9_DISCS CLIQ\CLIQ CR PROTEC2 M/S TA77ZZ UNIV PB

 

Замок ABLOY SC222 підвищеної надійності для замикання сейфових комірок і металевих меблів з високими вимогами по надійності. Замок оснащений двома циліндрами, які відкриваються електро-механічно із технологією CLIQ®, з яких перший відкривається ключем клієнта, а другий – базово в сервісній комплектації  і призначений для перекодування під комбінацію ключа банку або підприємства. При відкритті замка потрібні обидва ключі, для замикання достатньо ключа клієнта.
Циліндри ABLOY Protec 2  з 9 дисками. Матеріал: циліндр – хромований цинк,  корпус замка і ригель – нікельована сталь.  Комплектація: паспорт рішення “”Майстер-системи””, замок маркований і зібранний згідно паспорту.  Ключі банку або підприємства  виготовляються та маркуються згідно паспорту, замовляються окремо.

Особливістю продукції із технологією CLIQ® являється потрійний рівень безпеки та гарантований захист від відмичок, підбору ключів та бампінгу.
Поєднує механічну частину на базі високосекретного циліндру ABLOY® PROTEC2 та електронну систему авторизації та контролю прав доступу  за технологією CLIQ®.
Окрім високосекретного механічного коду продукція із технологією CLIQ® має ще 2 рівні електронного контролю.
Основні переваги:
– Ідентифікація, обмін інформацією, перевірка авторизації між ключем та циліндром CLIQ® здійснюється за протоколом 3 DES (Triple DES), який гарантує надвисокий рівень безпеки обміну даними.
– Ультимативний захист ключа від клонування та несанкціонованого виготовлення. Кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі.
– Додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® та при наявності паспорту циліндра.
– Можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення. Права доступу ключів із технологією CLIQ® можна змінювати безкінечну кількість разів.
– В разі втрати ключа його достатньо видалити із пам’яті циліндру із відповідним записом в системі навіть без механічного перекодування циліндрів.
– Можливість отримати аудит подій як із замка так і з ключа в разі необхідності. Це означає що власник циліндра зможе замовити послуги зі зчитування журналу подій у системі. Кожний контакт ключа із замком чи циліндром  фіксуються у журналі, який окремо зберігається як у ключах, так і в циліндрах CLIQ® (Клік).
– Живлення знаходиться в голові ключа. Використовується стандартний елемент типу CR2452.
– Робочий діапазон температур: від -20°C до +70°C
– Захист від пилу та вологи: ІР 55

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *