Система контролю доступу для офісу.

Отже, як говорилось в попередній нашій статті, ми продовжили співпрацю з дистриб’юторською компанією якій поставили вогне- зламостійкі сейфи 3-го класу Griffon.

Побачивши макети систем контролю доступу (СКД) при отриманні консультації в нашому магазині, клієнт згадав про необхідність облаштування контролю доступу на дверях в їхньому офісі. Технічне завдання полягало в наступному: на профільних дверях, що в коридорі, та з’єднують дві частини приміщення, має бути обмежена прохідність як по коду так і по відбитку пальця (біометрична).

Виходячи із запиту, спеціалістами магазину з монтажем “Локсмайстер” встановлено та налаштовано наступну продукцію сфери безпечного замикання:

  1. Електронний контролер SECUKEY SF2 – новинка на ринку, контролер який окрім функції управління зчитувачами та виконавчими (замикаючими) елементами, поєднує в собі ще й кодову панель та біометричний зчитувач відбитків пальців. Також корпус  SECUKEY SF2 є вологонепроникним та вандалостійким і це все за відносно не високої ціни.
  2. Замок електромагнітний  YLI YM 350T – замок з силою утримання до 350кг., світловою індикацією та таймером затримки. Оскільки це профільні двері з дуже вузькою рамою, то можливості встановити електрозащіпку, ригель чи електромеханічний замок не було. А магнітний замок зверху не давав потрібного ефекту, так як двері прогинались. Тому, було встановлено внизу ще додатковий електромагнітний  замок YLI YM-280N з меншою силою утримання.
  3. Кнопка виходу ROSSLARE PX-13L – п’єзоелектрична кнопка для організації швидкого виходу з приміщення. Практично з безкінечним гарантійним терміном, оскільки не потребує живлення електромережі та працює за рахунок фізичного натиску (п’єзо ефект).
  4. Дотягувач для дверей RYOBI® 8803 UNIV – японський дотягувач з кількістю циклів – 500 000, та двома клапанами регулювання швидкостей зачинення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *