Система замикання дверей в МакДональдсі, м.Хмельницький.

Наш постійний замовник – мережа швидкого харчування МакДональдс, цього разу відкривають свій заклад в Хмельницькому. Багаторічна співпраця з даним підприємством підтверджує якість замикаючих пристроїв та послуг з їх установки від мережі “ЛоксМайстер”.

Всі двері закладу мають бути зачинені системою. Яка, по-перше має протистояти спробам проникнення грабіжників до появи служби охорони. По-друге, має бути максимально практичною у використанні для швидкого проходу персоналу. Ці потреби закриває майстер-система розроблена сервісними менеджерами “ЛоксМайстер” на базі замковий циліндрів MTL 400.

MTL 400:

  • Надійно захищений від відкриття відмичками, бампінгу та підбору ключа.
  • Захищений від свердління титановими стержнями.
  • Налічує 3 200 000 кодових комбінацій.
  • Підсилений ХР-пластиною корпус.

Швидкість проходу забезпечила майстеризація даних циліндрів. Тобто секрети циліндрів зібрані таким чином, щоб кожен працівник закладу мав один ключ із собою. Даний ключ відчиняє лише ті двері, які дозволено його посадою. Тобто, касир не може зайти в насосну кімнату, а працівник чоловічої статі не може зайти до жіночого гардеробу.

Також є двері, через які в робочий час постійно ходить персонал (тобто зачиняти на ключ неможливо), але заборонений прохід відвідувачів. На такі двері було встановлено замки Дорі. Це універсальний кодовий замок, що має з однієї сторони кодову панель а з іншої кнопку виходу. Нижче, на відео наглядно видно як вони працюють.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *