З дублікатом автоключа від «ЛоксМайстер Київ-Центр» літо яскравіше!

Літо – не лише спекотна пора. Це ще й зоряний час для кабріолетів. Адже коли, як не влітку, насолоджуватися неспішними авто прогулянками з вітерцем з опущеним дахом! Тож якщо кабріолет у родині лише один, а користуватися ним влітку хочуть усі, то наявність дублікату ключів – річ, зрозуміла без зайвих слів.

Ось і черговий наш клієнт, щойно придбавши кабріолета, за порадою знайомих відразу звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 із проханням виготовити дублікат автомобільного ключа до автомобіля Peugeot 207 CC. Щоб, за потреби, і він сам, а не лише дружина, мав змогу ним користуватися.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» є провідним оператором з виготовлення дублікатів автомобільних ключів на правобережжі м. Києва. Наявність спеціального професійного обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) та бланків ключів дозволяє нашим фахівцям виготовляти дублікати як звичайних автомобільних ключів, так і складних ключів з транспондером. При цьому забезпечується не лише найвища якість дублікатів, а й усі норми щодо конфіденційності та безпеки, причому за цілком розумні гроші. І головне – швидко!

KEYLINE® – це всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Спеціалізоване обладнання KEYLINE® – це оперативність, професіоналізм та якість у будь-яких питаннях щодо виготовлення ключів найрізноманітніших автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності. За потреби ми також можемо виготовити дублікати з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, здійснити ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Важливо і те, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом Української Локсмайстер Федерації – провідного об’єднання спеціалістів – локсмайстрів, що гарантує якість робіт та найвищий рівень конфіденційності.

Тож наші фахівці відразу після звернення стали до роботи. І завдяки їх професійності та досвіду, а також наявності потрібного бланка новий ключ до автомобіля Peugeot 207 CC за замовленням клієнта було виготовлено у лічені хвилини. що неабияк його приємно вразило. А після обов’язкової перевірки ключа в машині на спрацювання в замку запалювання ми відразу передали його надзвичайно задоволеному клієнту.

Якщо Вам потрібен дублікат автомобільних ключів – замовляйте їх виготовлення в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48! Це дійсно швидко, безпечно та недорого. З нами ваше авто дійсно в безпеці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *