Технологія CLIQ® – ультимативна безпека для всіх!

Технологія CLIQ® (Клік) –  це розробка всесвітньо відомого концерну ASSA ABLOY, що є найбільшим у світі розробником та виробником продукції в галузі безпеки об’єктів та контролю доступу

Механічна частина циліндрів може бути побудована на патентованих ключових платформах: MUL-T-LOCK® Interactive+,  MUL-T-LOCK®  МТ5®+ та ABLOY® Protec2. Функція електронної частини – це повний контроль за використанням ключа, розмежування доступів для користувачів та електронне блокування механічної частини замка за допомогою мікромотора.  Таке поєднання механіки та електроніки надає  ультимативної  безпеки, що поєднує у собі два повноцінних рішення: надійність механічних патентованих циліндрів класу Extra і High Security та унікальність електронного блокування.

Основні переваги циліндру з технологією  CLIQ®:

1. Циліндри абсолютно захищені віх не санкціонованого відкривання відмичками, методом бампінгу чи підбором ключа.

2. Ультимативний захист ключа від клонування та не санкціонованого виготовлення. Кожний виготовлений ключ заноситься до спеціального реєстру та має свій унікальний номер в системі.
Додаткові ключі виготовляють лише в Авторизованих точках продажу CLIQ® та при наявності паспорту циліндра.

3. Можливість встановлювати час доступу користувачам у приміщення. Ця функція буде важливою приватним споживачам які надають тимчасовий доступ до своїх приватних володінь найманим робітникам чи просто друзям. Такі доступи досить легко змінювати, надавати чи навпаки,  відміняти.  Права доступу ключів із технологією CLIQ® можна змінювати безкінечну кількість разів. В разі втрати ключа його достатньо видалити із пам’яті циліндру із відповідним записом в системі навіть без механічного перекодування циліндрів. Для виконання таких процедур потрібно звернутись до Авторизованої точки продажу CLIQ®

4. Можливість отримати аудит подій як із замка так і з ключа в разі необхідності. Це означає що власник циліндра зможе замовити послуги зі зчитування журналу подій у системі. Кожний контакт ключа із замком чи циліндром  фіксуються у журналі, який окремо зберігається як у ключах, так і в циліндрах CLIQ® (Клік).

І все це в звичайному циліндрі без дротів та додаткових доопрацювань дверей без придбання додаткових аксесуарів.

Монтаж циліндрів чи замків із технологією CLIQ® (Клік) відбувається так само просто, як і звичайних механічних продуктів, адже всі розміри та посадочні місця співпадуть.

Користуватись такими продуктами так само легко й приємно як і простими механічними замками та ключами. Переконайтесь самі, завітавши до нас в магазин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *