Швець з чобітьми або як перетворити магазин на фортецю

До недавнього часу магазин «ЛоксМайстер Дніпро», провідний локсмайстер-центр Дніпропетровська, був як той самий швець з усім відомої приказки. Як то кажуть, не те, щоб зовсім без «чобіт», тобто засобів захисту, проте таких елементів системи захисту, як грати на вікнах і дверях, а також система контролю доступу (СКД) магазин «ЛоксМайстер Дніпро» не мав.
 
Квартирні крадіжки і злами офісів, що почастішали останнім часом в районі розміщення магазину, спонукали фахівців «ЛоксМайстер Дніпро» переглянути концепцію забезпечення безпеки, тому вони вирішили не спокушати долю і перетворити магазин на справжню неприступну фортецю.
 
Після всебічного обговорення було прийнято рішення посилити існуючу систему безпеки магазину «ЛоксМайстер Дніпро» шляхом установки розсувних металевих решіток від компанії ShikMETAL на усі вікна і двері. Дверний отвір обладнався гратами з відкидним порогом з нержавіючої сталі. Також було прийнято рішення встановити на вхідні двері систему контролю доступу та домофон.
 
 
Систему контролю доступу магазину «ЛоксМайстер Дніпро» було вирішено побудувати на основі автономного внутрішнього контролера ROSSLARE® AC-C32 – пристрою, що об’єднує властивості контролера, зчитувача і кодової клавіатури і є надійним та ефективним рішенням за співвідношенням «ціна-якість», що забезпечує вхід в приміщення магазину як за безконтактною картою, так і за кодом. 
 
 
СКД доповнили електромагнітним замком YLI® YM-350T (LED), який має силу утримання 350 кг, радіоконтроллером, що дозволяє відкривати двері дистанційно, і домофоном для відвідувачів.
Така СКД дозволяє здійснювати вхід співробітникам магазину як за кодом, так і по пластиковій картці, а вихід – за допомогою радіобрелка. Вхід клієнтів здійснюється після дзвінка у домофон, вихід – за сигналом радіобрелка одного із співробітників.
 
Що цікаво, подібне посилення системи безпеки магазину «ЛоксМайстер Дніпро» виявилося повністю виправданим. Тому що буквально через кілька днів після установки магазин піддався спробі пограбування.
 
Зловмисники, відігнувши одну з направляючих захисних ролет, які були встановлені на вікнах, спробували проникнути у магазин. Однак побачивши захисні металеві решітки на вікнах, мабуть, передумали. Адже просто розбити вікно – це одне, а зламати грати – зовсім інше.
 
Якщо розбити вікно, спрацьовує один з датчиків сигналізації, і у зловмисників залишається в середньому від 5 до 10 хвилин до приїзду охорони. Якщо немає грат, за 5-10 хвилин достатньо спокійно можна винести з магазину інструменти, оргтехніку, верстати. Однак решітки від компанії ShikMETAL зіграли свою роль.
  
Основні переваги захисних металевих решіток ShikMETAL:
 Захисні розсувні решітки виготовляються з якісної стали відповідно до усіх вимог охоронних і банківських норм безпеки (в конструкції виробу не використовуються пластикові або алюмінієві елементи);
 Віконні і дверні решітки ShikMETAL комплектуються циліндрами високої секретності від світових лідерів галузі безпечного замикання Mul-T-Lock (мультилок), Abloy (Аблой), Vaсhette (Вашет), Kaba (Каба) і ін. Дані замкові циліндри мають клас секретності High Security і вище, численні міжнародні сертифікати, відповідають ДСТУ і стандарту ISO 9001;
 Використовуються ключі, що мають захист від несанкціонованого дублювання. Виготовити копію ключа можна тільки за карткою власника в Авторизованому сертифікованому центрі з виготовлення ключів, що є членом Української Локсмайстер Федерації.
 
 Для забезпечення безпеки магазину «ЛоксМайстер Дніпро» вистачило просто самого факту того, що вони є. І зловмисники просто вирішили далі не лізти. А як Ви захищаєте свій будинок, дверні та віконні отвори офісу, квартири?
 
 
Ваш будинок – Ваша фортеця? Якщо є сумніви, звертайтесь до магазинів мережі «ЛоксМайстер» і висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам у вирішенні будь-яких проблем в забезпеченні безпеки Вашого будинку, щоб Ви завжди могли ствердно відповідати на це непросте питання.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *