Технологія ENTR від MUL-T-LOCK® завойовує симпатії приватних клієнтів!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» пропонує своїм клієнтам лише найкращі перевірені рішення в галузі безпеки. Серед розмаїття сучасних систем безпеки та замків моторний циліндр ENTR™ (ЕНТР) від компанії MUL-T-LOCK® вирізняється своєю простотою, високою безпекою та функціональністю. 
 
Завдяки поєднанню надійності циліндру класу High Security Mul-T-LOCK® Interactive+ та електронного блоку, користувачі отримали унікальний продукт – електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK® ENTRTM
 
 
Для споживача існує можливість використання різних пристроїв для доступу в приміщення: звичайний механічний ключ, пульт дистанційного керування, настінна кодова панель або настінний сканер відбитків пальця. І головне – користувач може відмикати та замикати двері зі свого смартфону чи Bluetooth®-сумісного пристрою.
 
MUL-T-LOCK® ENTRTM  все більше привертає увагу покупців, в тому числі і приватних.
 
 
Нещодавно магазин «ЛоксМайстер Київ-Центр» (м. Київ) виконав цікаве замовлення. А саме фахівці магазину встановили циліндр  MUL-T-LOCK® ENTRTM на вхідні двері приватного помешкання.
 
Клієнт запропонував додати контроль доступу на вхідні двері,  які можна було б відкривати як за допомогою смартфону, так і за відбитком пальців. Та з огляду на те, що на дверях вже було встановлено 2 замки, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» запропонували встановити новітнє рішення – MUL-T-LOCK® ENTRTM. Яким, до речі, можна керувати і зі смартфону, і за відбитком пальців.
 
Причому ніяких додаткових свердлінь робити не довелося, адже  ENTRTM встановлюється замість існуючого замку, легко і просто. 
 
 
Настінний сканер відбитків пальцю, встановлений за бажанням клієнта, забезпечує надвисокий рівень безпеки, контролю та функціональності. Дозволяє зареєструвати до 20 відбитків пальцю та забезпечує доступ за відбитками пальцю або за кодами. Простий у монтажі, програмуванні та користуванні. Не потребує прокладання дротів.
 
Основні переваги високобезпечного рішення ENTR™ від MUL-T-LOCK®:
 Патентована технологія на базі перевіреного часом та досвідом професіоналів циліндра MUL-T-LOCK® Interactive+ стандарту High Security;
 Свобода від ключів;
 Зручне самостійне адміністрування прав доступу та керування відчиненням та зачиненням замка через смартфон; 
 Широкий вибір пристроїв керування; 
 Працює від акумулятора – не залежить від зовнішнього живлення; 
 Безпечний кодований бездротовий зв’язок між елементами системи; 
 Резервне відчинення замка механічним ключем, захищеним від несанкціонованого дублювання; 
 Країна-виробник: Ізраїль.
 
Отже клієнт тепер керує дверима з максимальним комфортом, а фахівці мережі «ЛоксМайстер» рекомендують технологію ENTRTM як ефективну, високобезпечну та зручну систему контролю доступу як для корпоративних, так і приватних клієнтів.
 

Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т..п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *