ТЕХНОЛОГІЯ “СМАРТ-ЛОК” – ЗРУЧНО ТА БЕЗПЕЧНО !

До фахівців магазину ЛоксМайстер на Подолі звернувся клієнт із завданням підібрати та встановити надійний замок, який би можна було відкривати пультом дистанційного керування.

Проаналізувавши запит нами було запропоновано встановити комплексне рішення побудоване на базі електромеханічного замка ENTR виробництва Mul-T–Lock (Ізраіль).

Завдяки електромеханічному замку ENTR, двері можна відчиняти за допомогою пульта дистанційного керування, смартфона, настінної кодової панелі або настінного сканера відбитків пальців.

Потрібно зауважити, що замок ENTR – це не просто зручність користування, а й висока безпека приміщень, яка забезпечується високо секретними механічними циліндрами Mul-T-Lock Interactive+  та МТ5+ стандарту High Security. Завдяки циліндру завжди можливе аварійне відкриття замка механічним ключем із патентованою технологією, що захищає ключ від несанкціонованого дублювання. Монтаж замка здійснюється без прокладання будь-яких дротів.

Замовник отримав рішення, яке поєднує надвисоку безпеку та зручність користування. Відчиняти двері він може, як і бажав, пультом дистанційного керування, а на додачу ще й своїм смартфоном.

Звертайтесь до нашого магазину і ми зможемо запропонувати Вам різні рішення безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *