Циліндр MUL-T-LOCK ClassicPro від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – справжня безпека та надійність!

Якщо ви шукаєте надійний, якісний та відносно недорогий циліндр замка, пропонуємо вам перевірене рішення – циліндрова платформа Mul-T-Lock ClassicPro, представлена в нашому локсмайстер-центрі на вул. Гоголіовська, 48.

Для вибору саме цього цильнідра є декілька вагомих аргументів.

Насамперед зазначимо, що ключ у цьому циліндрі має унікальний заводський відтиск, що унеможливлює його копіювання, а також унікальний телескопічний пін.

По-друге, циліндрова платформа MUL-T-LOCK ClassicPro розроблена на основі надійної платформи Classic, яка у цьому новому поколінні має новий телескопічний пін класу High Security спеціальної форми, запатентований до 2033 року. Саме технологія «Подвійний телескопічний пін», що включає в себе 4 телескопічні піни і спеціальний сталевий пін, захищає циліндр від бампінгу. Захист від свердління забезпечують титанові стержні. Кількість кодових комбінацій 3 200 000. Підсилений ХР-пластиною корпус.

По-третє, даний циліндр забезпечує можливість побудови системи «Майстер-ключ» та «Один ключ», виготовлення циліндрів у системі 3 in 1 «Світлофор» та VIP, виготовлення циліндрів у системі MUL-T-LOCK® Modular а також функцію аварійного контролю доступу.

Отже коли до нас звернувся черговий клієнт з корпоративного сегменту з проханням замінити циліндр у дверях офісу, куди компанія щойно переїхала, ми запропонували саме це рішення. І після узгодження з клієнтом воно було успішно реалізване.
Клієнту особливо сподобались широкі можливості сервісних опцій, які надає цей циліндр. Крім того, він відзначив дійсно неперевершену якість та ефективність циліндрів MUL-T-LOCK, з чим фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» повністю згодні.

Шукаєте надійний замковий циліндр – звертайтеся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48. Ми не лише здійснюємо продаж, а й надаємо повний спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування продукції безпеки за найвищими світовими стандартами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *