ТМ Griffon – cейфи, що користуються попитом.

Протягом останніх днів в магазині “Локсмайстер Буковина” на Шевченка 52 клієнти придбали декілька сейфів торгової марки Griffon для домашніх потреб, а саме для зберігання цінностей та документів.

Один з клієнтів придбав сейф мебельный L.26.K, який є топовим по продажам. Основна його перевага, що при невеликій ціні в 1698,00грн. його розміри дозволяють зберігати документи формата А4 на двох полицях. Також, при тому, що це бюджетна модель товщина металу дверки має 3мм., а стінок 2мм. Зовнішні розміри 260 мм/350 мм/260 мм, гарантія на конструкцію 5 років, на сувальдний замок – 1 рік. Два ригеля діаметром 16мм. хромовані та обертаються, що запобігає їхньому зрізанню. Присутні анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни.

Інший клієнт придбав cейф мебельный S.20.E. Даний сейф за розмірами майже як попередній, лише більш прямокутної форми. Головна відмінність, це наявність не сувальдного ключового замка, а електронного. Сейф з електронним замком, хоч і дорожчий, але має кращий захист оскільки немає доступу до замочного отвору, відповідно відмичками не відкриєш.  Товщина металу дверки має 3мм., стінок також 3мм. Зовнішні розміри 200 мм/380 мм/260 мм, гарантія на конструкцію 5 років, на електронний замок – 1 рік. Два ригеля діаметром 25мм. хромовані та обертаються, що запобігає їхньому зрізанню. Присутні анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги та стіни.

Також, звертаємо Вашу увагу що в нас в магазині представлені вогнестійкі, збройні, готельні, офісні, автомобільні сейфи, сейфи високої зломостійкості, а також сейфи що вбудовуються в стіну або підлогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *