Циліндр замка Abloy. Вагомі переваги.

Циліндр для замка дверей від фінської компанії Abloy, історія якої налічує більш як 100 років, має ряд вагомих переваг.

Найперша і найголовніша перевага, що забезпечує четвертий найвищий клас захисту, це використання патентованої дискової системи замикання. В циліндрах інших виробників застосована пінова система. Нижче зображена їх різниця.

У фінських циліндрах є функція Modular. Вона дозволяє з базового розміру 31х31 мм. подовжити будь яку зі сторін на необхідну для Ваших дверей довжину з кроком 5мм. Через це магазини “ЛоксМайстер” мають змогу оперативно навіть при наявних мінімальних залишках підібрати необхідного розміру циліндр. З циліндрами інших фірм це досить складно оскільки існує багато розмірів і симетрій в залежності від товщини Ваших дверей, зміщення місця врізаного замка та розмірів встановлених броненакладок.

Присутні в циліндрі титанові стержні та диски захищають його від висвердлювання. Потужна гартована пластина надає захист від перелому в уязвимому місці отвору під фіксацію гвинтом. Також існує покращена версія циліндру Abloy версії Protec2 з гартованим корпусом.

Помічена на циліндрі зовнішня сторона (“outside”) сигналізує про ще одну дуже практичну перевагу. Циліндр Abloy дозволяє замкнути двері ззовні не витягуючи інший ключ всередині. А от зсередини Ви не зможете зачинити доки не виймете ключ з циліндру з вуличної сторони, тому ніколи не забудете ключ назовні.

На перший погляд тонкий не великого розміру ключ насправді є надвитривалим, так як виготовлений з нейзильберу – сплаву що забезпечує стійкість від корозії, стирання та механічних пошкоджень. Нарізка ключа в 360 градусів та інтерактивний елемент унеможливлює несанкціоноване дублювання навіть на професійних станках, дублікат можна зробити лише на патентованому обладнанню та зі спецзаготовок.

Отож, можемо запевнити що купивши в магазині “ЛоксМайстер Буковина” на Шевченка 52 та встановивши на Ваші двері циліндр Abloy, Ви отримаєте: найвищу безпеку від злому, гарантійний та післягарантійний сервіс, якісний продукт на кілька десятків років що переживе навіть двері.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *