ВАШІ ДВЕРІ БУДУТЬ ЗАВЖДИ ПІД КОНТРОЛЕМ !

До магазину на Подолі завітали наші сусіди, які орендують для свого бізнесу помешкання у БЦ «Ільїнський», з метою встановити у себе систему контролю доступу (СКД).

Розглянувши різні можливі варіанти, замовникам була запропонована пропозиція виїзду нашого спеціаліста до їхнього офісу з метою детального обстеження об’єкту щоб визначитися з оптимальною комплектацією обладнання СКД.

В підсумку була запропонована та встановлена система контролю доступу, яка має електроригель YLI  для замикання дверей у автоматичному режимі. Керування замком забезпечує контролер ROSSLARE за допомогою безконтактної картки або набиранням коду, кому як зручно. З помешкання офісу вихід для усіх вільний. Крім того, щоб двері були завжди у зачиненому стані, був встановлений дотягував RYOBI. Також для візуального контролю за вхідними дверями та переговорами з відвідувачами, адміністратору був встановлений комплект обладнання домофону, який складається з блоку виклику та монітора.

Наші замовники залишилися задоволеними та успішно використовують встановлену СКД. Тому чекаємо наступних замовлень у цьому сигменті замкової галузі, яка забезпечить вам не тільки безпеку, а й зручність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *