«ЛоксМайстер Київ-Центр» оперативно виготовить якісний дублікат ключа до Вашого автомобіля!

Новорічні свята – час не лише приємного святкування, а й, подекуди, прикрих втрат. На жаль, ключі, у тому числі автомобільні, дуже часто потрапляють до їх числа. Аби не потрапити у неприємну ситуацію при втраті або пошкодженні ключів, насамперед доцільно перевірити наявність його дублікату, а за його відсутності – замовити виготовлення в надійному перевіреному місті.

Проте, не дивлячись на усі ці застереження, кількість замовлень на виготовлення дублікатів автомобільних ключів у післяноворічний період вже традиційно зростає.
Ось і черговий наш клієнт, власник автомобіля Chevrolet Aveo 2007 р. в. терміново звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 відразу після святкування Новорічних та Різдвяних свят із проханням виготовити дублікат ключа замість пошкодженого. Як він нам повідомив, будучи клієнтом «ЛоксМайстер Київ-Центр» з виготовлення ключів до дверей, нещодавно він дізнався про можливість виготовити у нас дублікат і автомобільного ключа. Отже, не марнуючи часу на пошуки, відразу звернувся в наш локсмайстер-центр, вже знаючи, що у нас працюють справжні професіонали своєї справи.

І це дійсно так, адже в «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовлення дублікату автомобільного ключа можливе майже у лічені хвилини, з дотриманням усіх норм щодо конфіденційності та безпеки, причому за прийнятні гроші. Ми виготовляємо як звичайні автомобільні ключі, так і складні ключі з транспондером.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди в наявності є бланки ключів та спеціальне професійне обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія), завдяки чому забезпечується найвища якість дублікатів.

Зазначимо, що KEYLINE® – це всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Використання спеціалізованого обладнання KEYLINE® дозволяє оперативно, професійно та якісно виготовляти ключі до різних автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності, за потреби також існує можливість виготовлення дублікатів з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, а також виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Отже, новий ключ для нашого клієнта було виготовлено усього за кілька хвилин, перевірено в машині на спрацювання в замку запалювання та передано клієнту. Він, в свою чергу, подякував за якість, швидкість та високий професіоналізм наших майстрів.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» нагадує: довіряйте виготовлення автомобільних ключів лише офіційним сертифікованим локсмайстер-центрам. Це не лише гарантія якості та конфіденційності, а й багаторічний досвід та уважне ставлення до проблем кожного клієнта!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *